Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes tartani a pénzt?

Hol érdemes tartani a pénzt?

Figyelt kérdés

Milliókról van szó. Nem szívesen tartom a szobában egy borítékban, félő hogy ellophatják, felgyulladhat a ház, stb. Illetve én is költöm :D De bankszámlán sem szívesen tartom, mert vonnak le belőle, ha le akarok venni pl 100 ezret akkor is csomót levonnak, ha nagy összeget utalok, akkor is. Tehát utálom a bankokat, nem vagyok hajlandó. Takarékszámlám is volt régebben, de havi 1500-at levontak, és mivel csak egyszer raktam rá 500 ezer ftot, és nem minden hónapban valamennyit, kb 450-et vettem le pár pár év után..Tehát az is egy hülyeség.

Ki hol őrzi a félretett pénzét?


2020. szept. 30. 19:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
73%

"az infláció is egy nagy kamu, ugyan annyit ér az az ezres ha a banknba van ha a polcon...azért mert a bankban van, nem fog 20 év alatt kevesebbet érni"


Te tényleg hülye vagy. Ugyanannyit ér a pénz? Mondd el nekem, hogyha 20 éve 100Ft volt a kenyér kilója, és eltetted azt a 100Ft-ot polcra/bankba, akkor ha ma kiveszed, hol tudsz venni belőle 1 kiló kenyeret. Várom válaszod.

2020. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

"az infláció is egy nagy kamu, ugyan annyit ér az az ezres ha a banknba van ha a polcon...azért mert a bankban van, nem fog 20 év alatt kevesebbet érni."


:D :D :D :D :D :D :D :D :D

2020. okt. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!