Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne 3. világháború, azt...

Ha lenne 3. világháború, azt hogyan élhetné túl az ember pénze?

Figyelt kérdés

Láttam pár kérdést gyakorin, hogy hogyan élnék túl az emberek. Innen jutott eszembe, hogy a személyem mellett a pénzem hogyan élné túl. Aranyban? Készpénzben? Ingatlanban? Részvényekben? Ami mozdítható, azt elvinnék vagy lerombolnák. (ingatlan, kápé, arany) Maradna a részvény? Ti hogyan menekítenétek a pénzeteket? A személyetek mellett persze. (meg a család mellett, ez alap)


Bankban lenne a pénzetek esetleg, vagy kriptóban? A banknál félnék, hogy hozzáfér és elviszi az állam. A kriptó túl "ugráló". Mármint az értéke, értitek.



2020. okt. 2. 16:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az igazi kérdés az lenne, hogy TE hogyan élnéd túl a 3. világháborút!

Másodlagos kérdés, hogyan őrizd meg a pénzed!

2020. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Én elmennék Tristanra, arra spekulálnék. Ha ott sem élném túl, akkor sehol máshogy. (szerintem) De nem értek a nemzetközi politikához, tehát fogalmam sincs.
2020. okt. 8. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!