Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges mobil egyenlegből...

Lehetséges mobil egyenlegből Paypal pénzt venni?

Figyelt kérdés

Úgy adódott, hogy a régi telefonkártyámon egy kisebb összeg maradt és szeretném készpénzé tenni.

Úgytudom bankszámlára közvetlenül nem lehet át"tenni", ezért gondoltam arra, hogy valamilyen módon paypal számlára teszem és onnan már lehet utalni.

Telefonos egyenlegből sokmindent lehet vásárolni, de nem ismerek olyan alkalmazást/oldalt ahol lehetne belőle paypal egyenleget venni.


Valaki tud valami okosságot erre ?



2020. okt. 8. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, arra csak utalni lehet bankszámláról, illetve fogadhatsz pénzt másik paypal szàmlàról. Telefonald le szerintem, én is azt csináltam a régi sim kártyàmmal. Vagy add oda valakinek a családban beszélje le, legalább nem veszik kárba. Aztán SIM kártyát meg úgyis dobod el gondolom.
2020. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem lehet. Esetleg költsd el valahol ahol elfogadnak emelt díjas sms -t vagy hasonló.
2020. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
várd meg míg lejár a szám. és utána igényeld vissza a szolgáltatótól az összeget
2020. okt. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tippmixprora be lehet fizetni mobilos egyenleggel de azt hiszem csak telekomossal.
2020. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Innovatív fizetési megoldások - MNB

www.mnb.hu › letoltes

PDF

Kulcsszavak: innovatív fizetési módok, elektronikus pénz, on-line átutalás, EbPP, ... az alapvető fizetési módokat csoportosítani lehet aszerint, hogy fizetési ... kettőt). az elemzés során észre kell venni, ha csak a benyújtás módja újul meg (pl. ... rendelkeznünk a vásárláshoz, mert a fizetés során a PayPal a saját javára ...


Innovatív fizetési megoldások - Magyar Elektronikus Könyvtár

mek.oszk.hu › ...

PDF

Kulcsszavak: innovatív fizetési módok, elektronikus pénz, on-line átutalás, EbPP, ... az alapvető fizetési módokat csoportosítani lehet aszerint, hogy fizetési ... kettőt). az elemzés során észre kell venni, ha csak a benyújtás módja újul meg (pl. ... rendelkeznünk a vásárláshoz, mert a fizetés során a PayPal a saját javára ...

2020. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!