Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress mennyire megbízható...

Aliexpress mennyire megbízható? Tippek?

Figyelt kérdés
telefon tokokat rendelnék, (iphone 6 plus) mert boltokban már nem nagyon vannak rá. Megbízható? Tényleg megjön? Rendeltél már onnan? Átvernek a fizetésnél?

2020. okt. 11. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen téren elég megbízható (szállítás, fizetés).


A minőség másik kérdés, de telefon tokból nem szokott gond lenni, amit a kis gsm-ek árulnak, az is onnan van

2020. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Igen, atvernek fizetesnel, azert hasznalja tobb szazmillio ember.
2020. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
teljesen megbízható, eddig minden megjött nekem, kb 400 terméket rendeltem eddig.
2020. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy megjön vagy nem. Nem az alin múlik, hanem az eladón akitől veszed, meg hogy útközben ellopják-e. Pl nálunk konkrétan a helyi postán tűnt már el egy csomó csomagom. A tracking írta, hogy ott van ők meg mondták, hogy nincs.Nyilván valakinek megtetszett. Ha nem jön meg akkor nyitsz egy dispute-ot és visszakéred a pénzt. Ha igazolod a dolgot akkor vissza is kapod.
2020. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már több telefontokot rendeltem. Az utolsóval most úgy jártam, hogy hiába az adott típushoz rendeltem szorul benne.

Az áruk minőségével most már nincs gond, sőt néhány dolog meglepően jó minőségű és olcsó.

2020. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már kaptam vissza 75ezer forintot is, amikor én saját magam visszamondtam a rendelést mert egy másik típust akartam... 2 héten belül utalták is... De több dispute-om volt ahol szintén utalták vissza a termék árát...
2020. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!