Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes rendelés és a számla?

Internetes rendelés és a számla?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és igen, olyan szinten maradi, hogy eddig még életemben nem rendeltem a netről. Anyukámnak szeretnék viszont rendelni valamit (meglepetés lenne), és nem házhoz szállítva kérném, de kötelező kitölteni a címet, meg az ilyesmiket, hogy "hová állítsanak ki számlát". Ez így pontosan mivel is jár? Úgy értem hogy fog kapni erről bármilyen visszajelzést, hogy én a címünkre számláztattam (?) valamit?

2020. okt. 12. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
nem fog kapni semmit róla
2020. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A számlázási cím csak a számlán lesz látható, nem küldik el a megadott számlázási címre, értesítést sem küldenek arra a címre. Nyugodtan megadhatod a saját címet. A számlázási cím és a szállítási cím lehet eltérő. A szállítási cím természetesen lehet más címe is, egy barátodé, vagy olyan csomagpont, amire szállít a webáruház (bolti átvevőhely, posta, postapont csomagautomata, pickpack pont, GLS csomagpont, stb.)
2020. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2020. okt. 12. 22:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!