Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vissza tudnak élni bele, ha...

Vissza tudnak élni bele, ha lefotozom a szemelyim es a lakcimkartyam mindket oldalat egy munkaltatonak?

Figyelt kérdés
Kaptam egy munkaajánlatot alkalmi bejelentéssel. Kicsit bizalmatlan vagyok, mert még személyesen nem is találkoztunk, de kérnek fotót a szemelyimrol, lakcimkartyamrol, adokartyamrol es a taj kartyamrol. Ezeket megadhatom nekik barmi negatív következmény nélkül?

2020. okt. 13. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Megadhatod.
2020. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Én biztosan nem mennék olyan helyre dolgozni, ahol nem is voltam személyesen, nem találkoztam a főnökkel, stb.

Alkalmi bejelentés azt jelenti, hogy a munkáltatónak be kell jelentenie a NAV felé napi bejelentéssel.

De nincs munkaszerződsé, ha meggondolja magát, semmilyen következménye nem lesz.

Arról nem beszélve, hogy nem lesz TB-d, azt Neked kell majd fizetni, nem lesz táppénz, felmondási idő, szabadság, stb.

2020. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Atmeneti megoldasnak szeretném csak. Munkaszerződést adnak.
2020. okt. 13. 19:47
 4/5 A kérdező kommentje:
*vele, most látom hogy elirtam a kerdesben.
2020. okt. 13. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
A bejelentéshez nem kell a személyid.
2020. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!