Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a dragonflat...

Mi a véleményetek a dragonflat.hu oldalról?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 11:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos nincs jó tapasztalatom, 140 000Ft körüli összeget fizettem ki, azt mondták 10 helyen fogják osztani az újságot, de furcsa, mert egyetlen hívás sem érkezett.


Miután kifizettük a pénzt még a hirdetést sem hagyatták jóvá velünk, onnantól visszahívást sem kaptam.

Nem merném ajánlani senkinek, de lehet másnak jobbak a tapasztalatai.

2020. okt. 19. 11:46
 2/5 A kérdező kommentje:
Kőszegi Attila József egyéni vállalkozóként üzemelteti az oldalt, ha valakinek van az egyéni vállalkozókhoz elérése. Neki is adtuk az összeget, személyesen is találkoztunk vele.
2020. okt. 19. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen újságot? És miért fizettél? Hirdetésért? Ha azért, akkor fent van a honlapon? Ha igen, akkor miért a hirdető a hibás amiért nem jelentkezik senki? Egyébként miért fizettél 140e-et? Azért, hogy megjelenjen a hirdetésed egy olyan honlapon, amit senki se ismer? Többet is írhatnál ha azt szeretnéd, hogy mások is értsék mit is szeretnél.
2020. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minket is megkerestek. Amit ígértek, meglehetősen túlzónak tűnt, így végül nem bíztuk meg őket. Többek között azt akarták elhitetni, hogy Mo-n élő kínaiak nem ismerik az Ingatlan.com-ot, csak az ő felületeiket. Ugyan már! :)
2020. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is úgy jártam, mint a kérdező. Az újság nyomtatott változata valószínűleg egyáltalán nem létezik. Rendőrségi feljelentésen gondolkodom.
2023. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!