Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en ez mit jelent?

Ebay-en ez mit jelent?

Figyelt kérdés

"Request higher selling allowances"


Ezt az üzenetet kapom, miután fel szerettem volna adni egy hirdetést. És bárhogy próbáltam módosítani a hirdetésem adatait, nem engedett ezen túl. Mit tehetnék ez ellen?



2020. okt. 26. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de még mindig egy kukkot se értek ebből az egészből, valaki el tudná nekem magyarázni, hogy miről van szó?
2020. okt. 26. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dióhéjban annyi hogy a rendszer állít be havi limitet, hogy mennyi értékesítést csinálhatsz, és a forgalmad függvényében növeli ezt a limitet. Úgy néz ki hogy te elérted a havi limitet azért nem enged többet.
2020. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt még meg is érteném, de ez az első hirdetésem. Ráadásul olyan dolgot adnék el, amit csak itt tudnék eladni és baromi fontos lenne nekem. Azt tudom még csak elképzelni, hogy túl nagy összeget állítottam be, vagy ilyesmi. Amúgy is bátortalan vagyok az Ebay-el kapcsolatban, előre félek, hogy lesz lebonyolítva az eladás. Ha egyáltalán el tudom adni, mert jelen helyzetben ezt se engedi... Tényleg a magas összeggel van a baj?
2020. okt. 26. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azzal. Első eladásnál nem tudsz hirdetni x Ft-nál magasabb összegért. Ezzel is igyekeznek kiszűrni a csalókat, akik meghirdetnek valami nagyon drága dolgot olcsóbban és aztán nem azt, nem olyat, stb. küldenek.
2020. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!