Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel kereshet akár csak egy...

Mivel kereshet akár csak egy kevés pénzt manapság valaki aki nem kormányközeli?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és egyszerűen nem tudok pénzt keresni, hiába próbáltam már 30 féle dolgot, semmi nem fizet még egy minimálisat se. Bármibe fogok, abból nem terem pénz. Ti mihez kezdenétek? Már kétségbe vagyok esve.

2020. okt. 31. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Akkor sajnos marad a munka.
2020. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miket próbáltál?


De amúgy nincs nagy titok: olyat kell csinálni, ami az emberek valamilyen problémáját megoldja ÉS kevesen csinálják.


Pl. egy villanyszerelő nem varázsló, nem pénzt terem, hanem más emberek problémáit oldja meg.

2020. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerezz egy piacképes szakmát, végzettséget. Lehet ez kétkezi munka/szakma, vagy főiskolai diploma is. Diplomás munka az informatika, mérnök, pénzügy például, amikkel jól lehet keresni és 3-3,5 év alatt megszerezhető a diploma. (orvosi, jogi 5 év)

Jó szakma a kétkeziek közül az összes szaki munka, amivel mehetsz házakhoz dolgozni. Gázos, burkoló, asztalos, stb.


Ezekkel minddel lehet relatíve könnyen jól keresni akkor is, ha nem vagy kormányközeli.

2020. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is 24 éves vagyok, beugrós meló napi 10 óra 1k/ft nettóval 10k/nap keresek, igaz sokat is költök. Igaz részben idény munka és nem kell mindennap menni, de volt olyan, h havi 250 ezret kerestem. Az azért nem rossz, úgy hogy annyira nem lehetetlen.,

Te mivel próbálkoztál eddig? Illetve mi az elvárás, mennyit szeretnél keresni? Igaz én is szeretnék 500-at keresni, havonta, de ez csak akkor lehetséges az én esetembe ha 16 órát dolgoznék minden nap.

2020. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek nagy elvárásaim, gyakorlatilag annyi hogy a TB-t meg a többi rablást ki tudjam fizetni, meg maradjon valami még mellé amiből tudok venni magamnak, családtagjaimnak ezt-azt. Én havi 50-60 ezertől már az egekig ugrálnék, de a 40 is bőven jó lenne.

Miket próbáltam? Számtalan dolgot.

-Kerestem otthoni munkát, nyilván ebben a putri országban ilyen nem létezik, a komplex betegségemmel meg rendes "munkahelyi" melót biztosan nem fogok találni, nem csak amiatt mert nekem lenne pokol, de egy cég sem alkalmazna olyat aki a pánikrohamai, rosszullétei, szédülése stb. miatt képtelen bármilyen munkát normálisan ellátni, képtelen mindennap bejárni, így tovább.

-Próbálkoztam fordítóirodánál, elhajtottak mert úgy néz ki nem is fordításra kerestek embert, az csak beetetés volt, ilyenekkel jöttek hogy "számlaképes legyek" meg hasonlók, én meg nem könyvelői állást akartam hanem fordítani. A felsőfokú nyelvvizsgám se érdekelte őket, mintha nem a nyelvet kéne ismerni fordításnál... Mindegy, az nem jött be.

-Próbálkoztam ilyen kérdőívkitöltősdivel, ami fizetett is! - Két év alatt 2x 1500 Ft-ot. Abból azért lássuk be, nem élek meg.

-Youtubera raktam 200 videót, de semmit nem érek vele, mert egyiket se nézik, hiába olyan dolgokat készítek, amik érdeklik az embereket. Gondolom itt is az van hogy néhány futtatott barom leuralta a piacot, ha ők egy üres fehér képernyőt tennének fel, azt is megnézné 20 millió ember, míg mások mint én, akik megdolgoznak a tartalommal és tényleg érdekes, szórakoztató dolgokat tesznek fel, kapnak 5 megtekintést (amiből 3 elkattint az első másodperc után). De még ezzel együtt is ez a legnagyobb jövedelmem, átlag 8-10 ezer havonta.

-Tippmixen próbáltam még valamit nyerni, na az katasztrófa, sok mocsok bunda meccs, az csak elvitte a sok pénzt, nem hozott semmit.


Szóval piszok sok dologgal próbálkoztam, semmi eredménye. Nem hogy jól élni nem tudok, de semmit nem keresek, pedig minden szart elvállalnék, annyi hogy lehessen itthonról csinálni és ne kelljen hozzá 6 diploma. De úgy látszik ebben az országban ilyen nincs, vagy ha van akkor megvannak rá a csókosok.

2020. okt. 31. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Otthoni munka kevés van, freelancerként a 2. amit írtál a fordító dolog nem hülyeség, azt otthonról is végezheted. Nézz utána, h mit is jelent a számlaképesség, nem könyvelőnek kell lenni. A cégek eltudják számolni költségként a fordítói munkát, így csak lepapírozzák. Nem teljes munka. Katásként végezhető például egész jó kereseti lehetőséggel.

Kérdőív kitöltés az esetek 99%-ban ilyen, ott naívnak kell lenni, h havi 100 ezret keress, nincs olyan kérdőív.

Youtube videózás nem hülyeség, ha tényleg értelmes tartalmakat gyártasz, mind minőségileg mind tartalmilag - nem más videóit vágod, kommentelsz véleményt alkotsz, azért még lehetbelőle jó pénzt keresni. Megfelelő idő belefektetéssel, de abból se egyszerű megélni. Azok a hardcore youtubesok akik 2010-2014 között befutottak, azok közül már csak pár maradt életben.


Tippmix nem csak bunda meccsek vannak. Érteni kell hozzá eléggé, követni a sport oldalakat, stb.


A pánikrohamokat, rosszulétet és szédülést lehet kezelni vagy csak tüneteit kezelni, mérsékelni. Én ezzel kezdeném, nekem 1 diplomám van annak megszerzése során omlottam össze teljesen, illetve az alkohol is rátett egy lapáttal.

Én egy normálisan, logikusan össze állított angol tananyagnak örülnék, de még nem találtam olyat, ami az elképzeléseimnek megfelelő. Ezért még fizetnék is, mert van logika az angolba, de elsőnek a logika elmagyarázása, példa feladatok megoldásokkal összefüggésekkel nem nagyon találtam. :) mindegy ez az én problémám, de nincs nyelvvizsgám se pedig már vagy 8 évet tanultam összeségében angolul, 4 évente mindent a 0ról kezdve kb :D

2020. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A pánikbetegség GYÓGYÍTHATÓ!!

Szóval tessék elmenni, mindent megtenni a gyógyulásért és aztán boldog életet élhetsz :-)

Ne tedd tönkre az életedet 24 évesen azzal, hogy megadod magad egy gyógyítható betegségnek :-(

2020. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

És miért is nem keresel normális munkát, mint mindenki más?

Bármelyik gyárban lehetsz operátor, vagy csinálhatsz egy OKJ és mehetsz szakmunkásnak.

Nem a kormány hibája, hogy te nem akarsz kimozdulni otthonról

2020. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Sztem is rendes munkát nézz, ne ilyen himi-humi ügyeskedésekre pazarolni az időt.
2020. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
50 megvan közfogiban is.
2020. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!