Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan magyar...

Valaki tud olyan magyar webshopot ami kb AliExpresses dolgokat árul utánvétellel?

Figyelt kérdés
Néztem nagyon sok jó ruhadarabot Alin és Ebayen de nincs kártyánk és nem is szeretnénk. Esetleg ez lenne egy megoldás, létezik ilyen?

2020. nov. 3. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, maximum ismerős/barát aki rendelne nektek, ti meg oda adjátok a pénzt és vártok jó sokáig, h megjön-e :)
2020. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes onnan ruhát rendelni, nem azt kapod, ami a képen van.
2020. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm azért
2020. nov. 3. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én rendeltem ruhákat, a kabátom is onnan van. Alin vannak termékértékelések is.

Facebookon van egy magyar Ali/eBay véleménycsoport, itt érdemes utánakérdezni, a kabátom is ezért mertem megrendelni. Hátha itt valaki lakik a környékeden és megrendeli Neked, magyar webshopból nem érdemes venni mert tripla árral fognak lehúzni, míg a szomszéd utcában lakónak meg adsz egy doboz csokit.

2020. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2020. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!