Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szabad tollal belejavítani...

Szabad tollal belejavítani egy nyomtatott szerződésbe?

Figyelt kérdés
Egy iskola küldött e-mailen szerződést, hogy nyomtassam ki, töltsem ki tollal, majd scannelve/fotózva küldjem vissza e-mailen. Viszont a küldött szerződésben a tanfolyam (helyes) megnevezése mellett helytelen szám áll (egy másik szakmának a száma). Ha kijavítom tollal, lehet, hogy nem szabályos. De ha nem javítom ki, akkor hibás szerződést írtam alá, ahol nem egyértelmű, hogy melyik szakmára jelentkeztem. (E-mailben megkérdeztem őket, de nem várható gyors válasz, mert a sok jelentkező miatt túl vannak terhelve, telefont nem veszik fel. Viszont a szerződést holnaputánig vissza kellene küldenem, ezért érdeklődöm itt.)

2020. nov. 18. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyiból hülyeség, hogy ott most rá van állítva legalább 1 oktatásszervező, hogy intézze a szerződéseket, és a jövendőbeli diákok mindenféle ügyes-bajos dolgával foglalkozzon. Mi az, hogy "túl vannak terhelve"? Kifogás.


Kérdésre válaszolva: szerződésbe nem javítgatunk, amíg nincs aláírva újat írunk. Ha egy szám van elírva akkor is - főleg hogy nem is nagy izé: wordbe belép, átírják, export pdf, email neked. Legyen 5 perc (mert lassú csiga) mindennel együtt egy olyan embernek, akinek ez a dolga.


Hívd fel őket telefonon, ha e-mailen nem jelentkeznek holnapig. Ha arra se reagálnak nem kell velük szerződni meg fizetni, mert itt már az elején valami sumákság van. - Igen, ha tényleg ez a kifogás, hogy "leterheltek" és ezért nem írják át nálam egyértelmű bukó a tanfolyamszervező-cég és elállnék tőlük már most.

2020. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem nyúlok bele. Igazából meg tudom őket érteni, most rengetegen jelentkeznek okj-s tanfolyamra, mert idén van az utolsó lehetőség, és más suliknál is hallom, hogy nagy a hajtás.
2020. nov. 18. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!