Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem fizet ki a munkáltató,...

Nem fizet ki a munkáltató, egyszerűsített munkaszerződéssel. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűsített munkaszerződés jött létre, de a probléma még az is hogy olyan munkakörben alkalmazott amiről nekem nincs meg a papírom. Mondtam is neki hogy nincs meg és nem akarom így elvállalni a munkát de azt mondta rendben van így, és leszerződtünk. Gondolkodom munkaügyi peren, de így lehet nekem is belőle bajom ha olyan munkakörben alkalmazott ami nekem nincs meg? Ki felelőssége?

2020. nov. 30. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Mindkettőtök felelőssége. Én a helyedben nem állnék ebbe bele, jó kis tanulópénz volt ez így.
2020. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen munkakörről is beszélünk?
2020. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzzel tartozik?
2020. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
80000Ft, tehát kibírható, csak mégis... Fotográfus tevékenység.
2020. nov. 30. 22:18
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Annyiért simán add be a fizetési meghagyást! Nem mellesleg nem kell hozzá alkalmazottként végzettség
2020. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

"Gondolkodom munkaügyi peren"


Pereskedni csak végső esetben pereskedünk. A Te gondod nem ilyen, nem állsz vitában a foglalkoztatóddal. A munkáltató tartozik Neked bérrel. Ennyi a történet. Szabadidődben elsétálsz a kormányhivatalba és panaszt teszel a munkaügyi és munkavédelmi hatóságnál (felügyelőség) ez ügyben. Ők az illetékes hatóság.


A lőtéri kutyát nem fogja érdekelni, hogy milyen munkát végeztél. Az a lényeg, hogy dolgoztál ott és nem kaptad meg a jussod.

2020. dec. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell végzettség, hogy fotósként alkalmazott legyél, ezzel a résszel nincs probléma. A Tescoban ülő diákoknak sincs pénztáros végzettsége.


Mit jelent az, hogy nem fizet ki?

Nem kaptad még meg a fizetést? Azt mondta, nem fog fizetni? Mi van a szerződésben?

Jelenléti íved volt a ledolgozott napokra? Az hol van?

Be voltál jelentve az adott napokra?

2020. dec. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen be voltam jelentve, van szerződés és közölte hogy nem fizet ki. A szerződésben minden világosan benne van, ami az én részem azt teljesítettem.
2021. jan. 5. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:
És november 30 óta nem csináltál semmit?
2021. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem még nem, őszintén lehet tul sokat kellene ezzel foglalkozni, ügyvédhez menni rakás pénzért aztán bíroságra évekig... Bizonyítani stb.. Sajnos Mo-n nem mennek túl gyorsan ezek a dolgok és nem kevés pénzek.
2021. jan. 6. 17:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!