Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy keressen pénzt egy diák,...

Hogy keressen pénzt egy diák, ha nem talál diákmunkát és különben se bírná a sok tanulás mellett?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem találsz diákmelót? Mennyi idős vagy? Milyen suliba jársz, hogy nem jut időd? Esetleg majd nyáron, ha most nem is.
2008. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Gondolod ha munka nélkül is lehetne pénzt keresni akkor dolgoznának az emberek???

Próbáld meg a lottót :)

Egyébként a szükésg nagy úr.. nekem sem gazdagok a szüleim a zsebpénz mellett ha kellett valami elmentem suli mellett dolgozni, pedig tanultam.. sőt én két suli mellett dolgoztam, szóval valamit valamiért...

Hidd el sokkal többmindent kibírsz mint gondolnád.. ha mégsem, akkor marad az itteni sipákolás :(

2008. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy vannak olyan térségek, ahol még diákmelót se olyan egyszerű találni, szóval ha a kérdező ilyen helyen él, hát akkor tényleg nehéz a dolga. Itt Pesten ez ebből a szempontból nem nehéz.
2008. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 vok és gimis és elég húzós.
2008. nov. 30. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nyaron probalj majd dolgozni valamit, akar kulfoldon is!!!!
2008. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg marad a nyár, vagy ha vállalsz 1-2 hétvégét, kérdezz rá a diákszövetkezeteknél, hogy van-e hétvégi meló, mint ha ilyen is lenne, és mint ha a szombati melóra magasabb lenne az órabér is, de most konkrétat nem tudok mondani. Karácsony előtt dömping szokott lenni a csomagolós melóknál.
2008. dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!