Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán hogyan lehet pontosabb...

Vaterán hogyan lehet pontosabb információkat szerezni a termékről?

Figyelt kérdés
Van egy pár dolog amit meg szeretnék vásárolni. Viszont nem adtam meg az eladó semmilyen elérhetőségét, a leírás meg hiányos. Ez esetben hogyan tudok érdeklődni felőle? Az egyik terméknél használtam a "Kérdezz az eladótól!" funkciót, de nem adott rá választ. Hogyan tudnék személyes üzenetet küldeni neki?

2020. dec. 15. 16:24
 1/6 A kérdező kommentje:
*nem adta meg
2020. dec. 15. 16:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán nem lehet elérhetőséget adni, csak a Kérdezz az eladótól!" funkció van
2020. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

+

Az így küldött üzenet megérkezik a felhasználó vaterás fiókjába, a regisztrációnál megadott email címére, valamint a termékhez bekerül publikusként a kérdés.

2020. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ.
2020. dec. 15. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyik terméknél használtam a "Kérdezz az eladótól!" funkciót, de nem adott rá választ."


Mikor kérdeztél az eladótól? Merthogy karácsony előtti időszak van, nagy hajtás mindenhol - bizony előfordulhat, hogy csak másnap találja meg a kérdést.

Tőlem is kérdeztek vasárnap este és bár én minden nap nézem az emaileket, mégis csak hétfőn délután találtam meg.


Mint írták előttem, személyes kapcsolatfelvétel bizonyos kategóriákban megengedett csak: pl. ingatlan, de alapjában véve ez nem egy hirdetési oldal, hanem egy AUKCIÓS, kötött szabályokkal.

Sajnos az is igaz, hogy nem minden eladó törődik a kérdésekkel, de azért alapjában nem ez a jellemző.


Néhány aukciónál lehetséges, hogy meg van adva: az eladó hívható telefonon, de ott sem közvetlenül az eladót hívod, hanem a Vatera kapcsol össze Titeket - ha az eladó tudja foogadni a hívást.

Azt azért tudnod kell, hogy sokan csak "mellékesként" foglalkoznak a Vaterával és főállásban egész nap dolgoznak. Pl. vannak olyan munkakörök, ahol napközben vagy munka közben a telefont sem tudja felvenni.


Nem tagadom, ezáltal kicsit lassabb, bonyolultabb a dolog, "cserébe" viszont megbízhatóbb az oldal, mint egy Marketplace vagy egy Jófogás, ahol BÁRKI hirdethet és bárhogy átvághat, ha akar.

2020. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Ja és azt nem tudom, tudod-em hogy a Vaterás fiókodban lesz a válasz az üzeneteimnél. Lehet, hogy kapsz email értesítést is róla, de van, amikor a levelező a spamba dobja - tehát a Vaterás fiókodat nézegesd inkább :-)
2020. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!