Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Házi segítségnyújtás - mennyi...

Házi segítségnyújtás - mennyi a fizetés?

Figyelt kérdés

Előző tanévben lett a meg a szociális gondozó és ápoló végzettségem, idén érettségi, utána meg még sokáig padkoptatás.


Alapvetően nem szeretnék szakmában elhelyezkedni, de pont azért végeztem el, hogy rosszabbik esetben gyorsan találjak munkát, és mert világ életemben idősek vettek körül, hamar megtalálom velük a hangot. Az összes gyakorlati hely közül a hajléktalanok otthona és a házi segítségnyújtás tetszett, a többi, kórház, idősek otthona, idősek klubja, stb, nem tetszett. Hajléktalanok otthona 14 órát venne el az életemből utazási idővel együtt, ezért oda később se megyek.


Marad a hsg.


Azt azonban nem tudom, mennyi a fizetés. Időben egész jó, mert 15 perc sétára van, 8-16-ig tart a munkaidő, és biztos felvennének, szeretnek ott engem és jó munkaerőnek tartottak az évek alatt.


Csak ugye, nem mindegy, hogy meg tudok élni belőle. Mivel miénk a lakás, néhai agyapótól örökölve, kb 150 ezer elegendő, hogy minden ki legyen fizetve, kutyák ellátása és a többi. Ez akkor, ha apám halála után egyedül maradok. Muszáj előre terveznem, nehogy hirtelen kelljen kitalálnom.


2020. dec. 16. 12:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!