Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha te lennél az ötöslottó...

Ha te lennél az ötöslottó nyertes, adnál nekem 1 milliót?

Figyelt kérdés

Vagy mennyire lennél segítőkész egy random idegen ember részére, mint pl Mr.Beast?

Akár az utcán, akár itt gyakorin ráírnál valakire privátban, hogy küldesz neki pénzt, csak úgy?

Persze nem úgy értem, hogy elszórni az összes pénzt, nyilván elsőre a családot kellene jó helyzetben tudni, aztán adományozni, de ez is egyfajta adományozási lehetőség, amit nem sokan említenek meg. Pedig érdekes és bizonyára jól eső érzés lehet az adónak és a kapónak is.



2020. dec. 22. 14:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

Mennyit is nyert most?


Majdnem 4 ezer milliót?


Szóval ha egy kicsit nagyobb faluban lakik, és ad mindenkinek 1 milliót, akkor egy vasa nem maradt.


Na ezért nem ad az ember senkinek.

2020. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem adnék és nem tudom ki a pöcsöm az a Mr Beast, gondolom valami pár hétig divatos youtube-idióta.
2020. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Magamnak se adnék, csak kb annyit h vegyek egy új gépet meg beépítsem a tetőteret. A többit befektetném és a hozamokból ellennék. A munkámat se hagynám ott.
2020. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Úgy gondolom, hogy minden ember a saját sorsát irányítsa, viszont tennék az emberekért csak nem így. Például olyan innovációkba fektetném be a pénzem ami az emberiséget szolgálja.
2020. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnék, ugyanis így nem lennél rákényszerítve, hogy tegyél azért, hogy jobb életed legyen.


Bár, nem is lottózom. Ismerek jobb befektetésieket is, jobb eséllyel, mint a lottó.

2020. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%
Ugye vágod, hogy Beast többet keres egy videójával, mint amennyit eldonatel?
2020. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Adnék többet is, de megomdanám, hogy mibe fektetheted be.
2020. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Brandon41 válasza:
100%
Vadidegennek biztos hogy nem. Családtagoknak, rokonoknak. De a tudomást hogy milliárdokat nyertem szűk családi,rokoni körben tartatnám. Nincs szükségem nyerészkedőkre,aranyásókra.
2020. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem csapnálak arcul alamizsnával, hogy a maradék önbecsülésed is az enyészeté legyen testvérem. Viszont talán adnék lehetőséget tisztes megélhetésre egy emberséges társaságnan, ahol dolgozni és tanulni elég komolyan kell ugyan, de abban biztos lehetsz, hogy nem rajtad akarom tömni a zsebemet, nem is szorulok rá.
2020. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Én adnék neked. Csak úgy ...
2021. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!