Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressről érdemes?

Aliexpressről érdemes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Soha nem rendeltem még Aliexpressről, de megtetszett egy-két dolog, és szívesen megrendelném őket.

Az lenne a kérdésem, hogy érdemes e onnan rendelni, megérkezik e a csomag, megbízhatóak e pénzügyileg (fizetés) stb.

A legnagyobb dolog amit rendelnék, egy pulcsi, a többi mind nagyon apróság.

Keressek máshol, vagy merjek kockáztatni?


2020. dec. 26. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ruhát nem érdemes, mert a méretek nem ugyanolyanok, mint Európában, lehet, hogy itt M-eset hordasz, de Kínából XXL-eset kellene rendelned. Az anyag, minőség is zsákbamacska. Vannak jók is, de vannak rosszak is. Az árkülönbözet meg nem olyan nagy, hogy - szerintem - megérje ezel bajlódni és még vári 1 vagy 2 hónapot a csomagra.
2020. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ruhát sose vettem. De minden mindig időben megérkezett, tökéletes állapotban és működött is hiba nélkül. Vettem 100k fejegységet is már
2020. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aliexpressről rendeltem már ózon generátort, érintés mentes hőmérőt, a feleségemnek bizsut 3 USD-ért (pont olyat Egerben 8 ezerért vett). Strandpapucsot is vettem a gyereknek, de elajándékoztam ismerősnek, mert kicsi lett. De néhány dolláros tétel volt, és időben megérkezett. (30 nap) De vettem már plüss játékot, és FFP-2-es maszkot is.
2020. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kellő körültekintéssel lehet ruhát rendelni. Az igényesebb eladók mindne ruházati cikkükhöz tesznek egy mérettáblázatot is, ha mégsem, akkor még mindig tudsz írni a boltnak privát üzenetben. Ha mindezek ellenére kicsinek bizonyul a ruha, akkor megpróbálkozhatsz a pénz visszaigényléssel.
2021. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!