Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vélemény Szendrei Ádám Gazdago...

Vélemény Szendrei Ádám Gazdagodj boldogan című könyvéről?

Figyelt kérdés
Tényleg sok ember vagyoni helyzetén "segített" már? Vagy az egész csak egy kamu?

#könyv #Szendrei Ádám #gazdagodj boldogan
2020. dec. 28. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Egy könyvtől nem fogsz meggazdagodni, de elindíthat az úton. Én még nem vettem meg, mert nem akarom, hogy futárral hozzák. De amúgy kíváncsi vagyok rá. Ennyit biztosan megér.
2020. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Futárral hozzák :D Úristen, agyamra ment a covid. Tehát nem akarom, hogy futár hozza.
2020. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Egy ember gazdagodását segíti elő a könyv, remélem kitalálod a személyét :)
2020. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Csodák nincsenek. Mindset van. Ha azt megtanulod, akkor jó eséllyel megtanulsz pénzt is csinálni.


Nem tudom, hogy ez a könyv miről szól, mert nem olvastam. De ha erről, akkor segíthet.

2020. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Alap pénzügyi igazságok vannak benne. Ne költsd el az összes havi bevételedet, tanulj lépj szintet és növeld a bevételeidet, amit nem költöttél el, azt fektesd be, stb.


Ad egy alap pénzügyi ismeretet, nézőpontot azoknak akik kb 0-n vagy az alatt állnak.

2020. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

POZITÍVUMOK:

Ad egy alap életviteli szemléletet (pl. célkitűzés, korlátozó hiedelmek feltárása, a költségek tudatos nyilvántartása). Hogyha úgy gondolod, hogy az egyetlen "biztos" befektetést a biztosításközvetítők és a privát brókerek jelentik, akkor ez lesz az a könyv, ami rávilágít, hogy valójában te magad vagy a bróker. Elsősorban hétköznapi embereknek szól és leginkább a személyes pénzügyek és a tőzsde megértése terén hasznos. Tetszett, hogy könnyen emészthető tanácsokat ad pozitív hangnemben tolmácsolva.


NEGATÍVUMOK:

Bár Szendrei Ádám passzív jövedelemről ír, ahogyan a Pénzügyi szabadság facebook csoportban közzétett statisztikákból is láthattuk, a könyv eladások nem saját maguktól jönnek, hanem drága marketing kampányokból (amelyek már önmagukban véve egy ember napi 4 órás munkáját igénylik). 20 millió Forint hirdetésből lesz 20,5 millió Forint árbevétel 1 év alatt. Meglátásom szerint ez pont ugyanabból a vállalkozói szindrómából fakad, amit Ádám még az Online katapultos korszakából hozott: sok online marketing "szakértő" az elmúlt 10 éves karrierje tapasztalatait próbálja meg eladni - ez a tudás azonban néhány év alatt ellaposodik, így az értékesítéseket már csak a Google adwords mentheti meg. (vö: Robert Kyosaki Gazdag Papa - Szegény Papa c. könyve még 20 év elteltével is toplistás pozícióban helyezkedik el hirdetés nélkül. Ezen tudod lemérni, ki az igazi szakértő.)

2020. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ádám nem volt Katapultos, max. együttműködött velük ebben-abban, ahogy most is teszi Domán Zsolttal.
2020. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

"Egy ember gazdagodását segíti elő a könyv, remélem kitalálod a személyét :)"

Tipikus rosszindulat. amúgy a bevételt a csávó jótékony célokra ajánlja fel. Szóval ennyit rólad...remélem, te szegény maradsz örökre ezzel a mentalitással.

2020. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

"a könyv eladások nem saját maguktól jönnek, hanem drága marketing kampányokból"

Azta mekkora meglepő! Elképesztő! Döbbenetes...

Ja, nem, bocs...

2020. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Szendrei Ádám és Online katapultos XD

Na jó, most égtem ki.

2020. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!