Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixen mi számít "jó"...

Tippmixen mi számít "jó" stratégiának hosszú távon?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy nyerő stratégia nem létezik, viszont ha elkezdenék az izgalom kedvéért játszani például 10.000 forinttal, akkor milyen stratégiát lenne érdemes követni? Kis tétekkel pakolni nagy oddsokat, hátha egyszer beakad egy nagyobb nyeremény? Vagy pedig mondjuk mindig ugyanannyival (pl 1000-el) megpakolni egyes kötéseket vagy kombinált kötéseket, és úgy haladni?

2020. dec. 29. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
az ha nem játszol
2020. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az, ha információelőnyöd van bizonyos meccseken. Ez nyilván nem az NBA vagy a Premier League lesz. Írj rám, bevezetlek, ha gondolod.
2020. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha ismered a bundás csapatokat, és tudod, mikor mire számíts.
2020. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
2 es oddsot összeszedel és teszel rá megduplázod a pénzed.
2020. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Aki nem játszik az nem is nyer. Aki játszik az se.
2020. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Aki nem játszik az nem nyer.

Aki játszik az sem, de legalább az veszít is.

Tapasztalat.

Nincs "jó taktika". Még a gólszámban se lehetsz biztos. Pláne az utóbbi időben minden rommá van bundázva.

2021. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
na én azóta nem játszom, amióta kétszer megtettem egy mecset hogy a 90. percben már nem lesz több gól, erre érdekes módon mindkétszer lett... akkor nyersz a legtöbbet, ha nem játszol.
2021. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
92%

#7 hány meccset buktam el 90+.percbe 😂😂😂


Tuti tipp nincs. Max szabályok amiket nagyon nagyon szigorúan be kell tartani. Ilyen a higgadtság , türelem, megfelelő tétek és meccsek kiválasztása, hosszú távra tervezés, soha all in, és a veszteség nyugodt elviselése...stb

2021. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nem jétszol
2021. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!