Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bonyolultabb bankkártyás...

Bonyolultabb bankkártyás vásárlás?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem OTP-s számlám van. Most rendeltem az Aliexpressről pár órája egy csomagot, ugyan azokat kellett megadnom mint eddig, nem volt semmilyen kétlépcsős azonosítás. Akkor most mire is vonatkozik ez a bonyolítás?



2021. jan. 1. 16:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Megint rendeltem Aliexpressről, OTP-s kártyás fizetéssel. Most se kértek semmit, ugyanúgy zajlott mint ahogy az előző években. Érdekes. Tehát akkor ezek szerint nem minden fajta online vásárlásnál vezették ezt még be.
2021. jan. 8. 14:20
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
LEírtuk már az elején, hogy EU-n belül kötelező!!!!!
2021. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

EU-n belülről vásároltam, hiszen Magyarországon tartózkodom.

Vagy az számít EU-n belülinek, ha a pénz nem hagyja el azt? Mert nagyon nem egyértelmű.

2021. jan. 8. 15:18
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Bazzeg, az aliexpress NEM az EU-ban van, hanem Kínában!
2021. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, viszont azt még mindig csak sejtem hogy az "EU-n belül kötelező" kijelentés mit is jelent pontosan.
2021. jan. 8. 16:06
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Bakker, mint anya a hülyegyerekének: ha EU-n belüli cégtől vásárolsz külföldről!
2021. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem inkább a hülye anya a gyerekének?

Ez még mindig több értelmű kijelentés. "EU-n belüli cégtől vásárolsz külföldről"

A opció) Külföldről vásárlok, úgy, hogy én vagyok külföldön.

B opció) Külföldről vásárolok, úgy, hogy a cég van külföldön.

De szerintem hagyjuk ezt. Te nem tudsz értelmesen válaszolni, én meg lusta vagyok utánaolvasni a neten, mivel már nem is érdekel a dolog, elkönyveltem magamban hogy ez engem sosem fog érinteni ezek szerint.

2021. jan. 8. 20:46
 18/19 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
azt a kur.a, jaj :íDDD
2021. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!