Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vevő nem veszi át a javított...

Friph kérdése:

Vevő nem veszi át a javított készüléket,mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, november 13an kaptam egy iPhone 6s plus kijelző és akkumulátor csere

Javítottam és felhívtam a vevőt,mondta hogy jön és azóta se jött,többször is beszéltem vele és mindig mondja hogy jön

De azóta sem jött...

nem is mondta hogy nem kell a javítás adjam vissza úgy ahogy volt,nem is jön érte

Ilyenkor mit kell csinálnom? Meddig kell tartanom a telefont

(Egyéni vállalkozó vagyok,nem feketén csinálok)



#javítás #vevő #iPhone javítás #Itt hagyott készülék
2021. jan. 2. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Első körben megtanultad, hogy az ASZF-ben legyen benne, hogy mennyi pénzért tárolod a telefonját (mondjuk havi 2 ezer forint, maximum 6 hónapig)


Második körben jelezd neki, hogy a visszaalakítás költsége mennyibe kerül.


Harmadik körben viheti a telefont ha kifizette amiért otthagyta.

2021. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs a szerződésben időkorlát, akkor a halálod napjáig tárolhatod, és ingyen.
2021. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ mindenki

És lehet valahonnan szerezni az ASZF-t? Már gondoltam hogy csinálnom kell egyet,de nem találtam sehol

2021. jan. 2. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Igazából nem kell nagy dologra gondolnod, a munkalap hátulján/alján pár sorban leírod ezeket a feltételeket, az aláírást meg kiegészíted azzal, hogy az ASZF-et elfogadta, és ki X-eled neki előre.


Így hirtelen én vagy kútfőből írnám, vagy pl egy tisztítót néznék meg. Ott mindig szabályozva van, hogy mi lesz az át nem vett dolgokkal (tárolás, fizetős tárolás, értesítés, és végül eladják). Szóval ha "lopni" akarsz egy ilyen ASzF-et, akkor valami hasonló vállalkozást nézz meg, ahol tömegesen ottfelejtik az emberek a cuccot.

2021. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vegyél ki belőle mindent ami használható a többit meg bazd ki xd
2021. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!