Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpresen miért nem találom...

Aliexpresen miért nem találom a terméket?

Figyelt kérdés

Aliról rendeltem , nemtudom ki ismeri ilyen juult (olyan mint az elektromos cigi) mást is rendeltem, az összes termék már el lett shippelve kb másnap vagy harmadnap

eddig beírtam a keresőbe pl juul , vape pen, stb egyből száz meg száz ilyen terméket dobott fel .Ez kb egy hete volt most beírom a keresőszót és egy darab se olyan se ehez hasonló terméket nem dob fel. Rámentem arra amit én rendeltem, ugye az order menüben ott vannak és most azt írja ki hogy this item is unavailable.

Írtam már az eladónak hogy most akkor mégis mi van, még nem válaszolt

Szóval az lenne hogy ez miért van és hogy lehet a pénzt visszaszerezni meg mikor

Koszonom a valaszokat



2021. jan. 2. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Várjál már,lehet már uton van
2021. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már shipped, akkor meg fog érkezni. Ha mégsem, akkor nézegesd a "buyer protection timer" fület.


2 opciód van, ha közeledik a vége.


1) kéred az eladót, hosszabbítsa meg.


2) ha nem kommunikatív, vagy csak nem akarsz ezzel szöszölni, akkor 1 nappal a lejárta előtt nyitsz egy vitát (open dispute), ahol megadod, hogy nem érkezett meg és órákon belül lejár a védelem. Ezután bepipálod, hogy a teljes összeget kéred vissza és kész. Vársz 1 napot, az Aliexpress igazat ad neked és visszakapod a pénzt 1 héten belül.


Fontos, hogy ne hagyd, hogy a buyer protection lejárjon.

2021. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a rosszabb: az, hogy kétes eladóktól vásárlás után csodálkozol, ha benyelik a pénzed, vagy az, hogy kétes eladóktól vásárolt kétes eredetű terméket te a szád közelébe akarsz vinni?


Vagy esetleg a választott kategória ehhez a kérdéshez?

2021. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Aliexpressen miért nem találom a terméket?"

Mert már mind elfogyott. Vagy tiltólistára tették.

2021. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valszeg tiltólistán van, mert sehol nincs

miért lehet?

2021. jan. 4. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet.

Kínában mindent lehet. Ott nincs liberális demokrácia.

A kici kínai mindent el akar adni, és pénzt cinálni. De a Nagy Kínai Testvér figyel, és amit nem szabad, azt letiltja és leveteti. És nincs visszaduma, mert egy átnevelő táborban találod magad másnap...

2021. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!