Online pénzkeresés?

Figyelt kérdés

Milyen lehetőségek vannak?

Illetve játék, weboldaltesztelés? Vélemények, valaki csinált e már ilyet?



2021. jan. 2. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan online pénzkeresés, ami szaktudás nélkül végezhető, és látható összeget fizet (játék tesztelés :D)
2021. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Tovwbbra sincs ilyen. Már kb százan megkérdezték ugyanezt..
2021. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van online pénzkeresés, de érteni kell valamihez elég jól. Én hobbiból stock fotókat készítek, nem sok de jön belőle pénz. Illetve, ha értesz a képszerkesztéshez, programozáshoz, weblap készítéshez, akkor is lehet keresni elég szépen.

Az ilyen kérdőív kitöltés, weblap teszt stb általában vagy kamu vagy 1000 oldalt kellene megnézni, hogy valamennyit is keress.

2021. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3: tehát továbbra sincs olyan online pénzkeresés, ami szaktudás nélkül végezhető, mert a stockfotózáshoz kell tudás, sőt még felszerelés is.


Amúgy ennél meg inkább a látható összeg a probléma, pár éve teljesen összeomlott az a piac, ma nagyon szerencsés az, aki látható összeget tud kivenni belőle

2021. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki ismeri ezeket a lehetőségeket, és meg is vannak hozzá a megfelelő kompetenciája, hogy ezeket kiaknázza, az csinálja, akinek nincs, az a gyakori kérdéseken kérdezgeti ezt.
2021. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár játékkal is lehet pénzt keresni, tapasztalatból írom.
2021. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 csak egy erős gép kell hozzá meg jó net és streamelheted
2021. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah... streamelheted... kár, hogy csak Mo-n minden második tini fiú ebből akar megélni. Igen, lehet vele pénzt keresni, az ügyesek keresnek is vele már látható összeget (bár inkább a szponzoráció résszel), de azért úgy beállítani, hogy ezekből pénz van...



Akkor már inkább a farmolás.

2021. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz játékból pénzt keresni, de lehet. 2010-ben a metin2es accom 20k-ért adtam el, de kb ezer óra volt benne :D
2021. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én Disney ruhákat árulok Facebook csoportban. 25 ezer a KATA havonta (diák vagyok) kb 50-170 ezeret keresek havont, diákmunkával (Tesco pénztár) max 80 ezret kerestem, de akkor már teljesen kimerültem suli után mentem minden nap.
2021. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!