Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertél már te, vagy bármely...

Nyertél már te, vagy bármely ismerősöd valamit?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint pl. nagyobb összegű sorsjegy, kupakokban lévő kód feltöltése, keresztrejtvény beküldése, facebook oldal lájkolása és megosztása, stb. Nem csak pénznyereményt, akár egy kávéfőzőt, mobilt vagy mosógépet. Létezik ez egyáltalán? 15 éve kupakokkal egy tv-t nyertünk, de azóta se én, se ismerőseim nem voltunk szerencsések. Sorsjegyen is 10 ezer volt a legnagyobb összeg egyszer. Manipulálva vannak manapság ezek a dolgok, vagy vannak azért szerencsések?
2021. jan. 4. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyertem iskolai tombolán egy táskát.
2021. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nyertem már elég sok mindent régebben és ismerőseim is. Az elmúlt 1-2 évben viszont mi se nyertünk semmi különöset. Nekem a legtöbb az 50 ezer volt kaparós sorsjeggyel. Régebben szüleim mindig nyertek mozibelépőt, tombolán nyertek egy birkát én egy mp 3 lejátszót, keresztanyámék 2000-es években 1 milliót is. Az elmúlt két évben kb semmit nem nyertünk tényleg, lehet többen jelentkeznek vagy megvan buherálva,
2021. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy fb-os kvízjátékon nyertem egy ajándékcsomagot, volt benne termosz meg pendrive meg játékok. Tökre örültem ezeknek még most is megvannak :D
2021. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Facebook komment és még osztás által egy nagy családi pizzát nyertem :D sose nyertem még, így nagyon örültem neki
2021. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam játszani. Ha matematikailag megérné játszanom, csinálnám, de nyilván nem éri meg. Aki játszik és reménykedik, hogy valaha megtérül, szerintem vagy nem ért a valószínűségszámításhoz (gimi közepe) vagy álmokat kerget. Célokat elérni el lehet, ha dolgozol is érte, de bevonzani a lottó ötöst nem.
2021. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyertem egy nagyobb összeget amit aztán felkellett vásárolnom. Egy adott cègen belüli játék volt a facebookon, èlőben húztak ki.

Barátnőm nyert Milkás bevásárló szatyrot, meg hűsègkártyával többször is nyert pènzt.

Lottón sose nyertem, kaparóssal sem, családom sem.

2021. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Apróbb dolgokat és pénzösszegeket nyertem, a lányom az iskolai tombolán mindig nyert, volt, hogy 5-öt vettünk és 4-el nyert. Anyukám régi fodrásza és a férje autót nyertek egy napilap játékán.
2021. jan. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 GaMeRuLeS válasza:
#5 én nem flexelnék stréberséggel:/
2021. jan. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pár éve nagyon rá voltam kattanva az AP kódos nyereményjátékokra, nagy tételben, tudatosan játszottam és minden nyereményemet vezettem egy táblázatban. Minden év végén mindent összeszámoltam, és elmondható hogy évente 2 és 4 millió forint közötti értéket söpörtem be ezekkel a játékokkal. Ebben minden volt az apróságoktól kezdve a nagyobb dolgokig, mint pl az XBox, a tévé, a pénznyeremények és a luxusutazások. Csak azt sajnálom hogy autót soha sehol nem sikerült nyernem.

Ma már csak néha regisztrálok egy-egy játékra, elvétve nyerek valamit.

2021. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!