Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliaban elo magyaroktol...

Angliaban elo magyaroktol kerdezem, hogy ha a credit kartyamon van par szaz minusz, es nem fizetem, es semmit nem tudnak levonni, akkor az orokre csak no?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen es a vilagon mindenutt. Es nem evul el.
2021. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha 3 eve 700 font volt, mar most tobb ezer? 10 ev mulva majd 1 millio fontot fognak kovetelni?
2021. jan. 4. 23:10
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazabol arra lennek kivancsi hogy a vegtelensegig no e, ez a 700 font.

Es eddig azt talaltam hogy nem.

Valahol fel evet, valahol evet irnak ameddig meg szamoljak ra az interestet, meg a kesedelmi bunteteseket, es ezutan defaulted nak nyilvanitjak a kartyat, az eddig szamolt kamatokkal. Ez 700 font eseteben kb 1000 font.

Ezt az 1000 fontot eladjak behajtoknak es azok majd keresnek.


Az mas kerdes hogy hitelem ott sohe tobbet nem lesz, lehet bankszamlat se nyithatok, es ha kimegyek tuti hogy keresni is fognak... Lehet hogy itthon is, csak nem mindegy hogy a 700bol lesz 10 000 vagy megtobb vagy kb 1000.

2021. jan. 5. 00:23
 5/8 A kérdező kommentje:

De itt olyanokat olvasok hogy 5 meg 15 ezrekkel se kerestek oket itthon, a gond akkor volt ha visszamentek.


Egyebkent sulyos betegseg miatt jottem haza es alakult igy a dolog, olyan allapotban voltam hogy kb be se tudtam lepni az online bankingba. Nem terveztem hogy lehuzom 700 fontal angliat, nyilvan nem eri meg hogy most is ezzel foglalkozok hogy mi lehet belole.

2021. jan. 5. 00:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A világért se lépj kapcsolatba a bankkal. Csak agyalj, aggódj és találgass.

Kiírhatsz ezer kérdést is, olyan választ senki nem fog adni, hogy nyugodtan dőlj hátra, a bank benyeli ezt a kis "semmiséget" és nem hajtja be rajtad.

Azt pedig, hogy pontosan mennyit fognak követelni, az itteni olvasóközönség aligha tudja megmondani.

2021. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha kapcsolatba lepek a bankal, akkor a 6 eves elevulesi ido, elorol kezdodik...
2021. jan. 5. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor várd szorongva a csodát. Valószínű azonban, hogy nem mondanak le a pénzükről és megvannak a módszerek, hogy megtaláljanak.
2021. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!