Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen futárszolgálattal éri...

Milyen futárszolgálattal éri meg csomagokat küldeni külföldre?

Figyelt kérdés

Online eladásról van szó ami azt jelenti hogy egy alkalommal akár 200 csomagot is feladnék egyszerre különböző országokba (EU-n belül).


Ilyenkor lehet valami kedvezmény ha ilyen sok csomagot adok fel vagy melyik lenne az a csomagszolgáltató ami megfelelne erre a célra és minél olcsóbban szállítana?


Kérem hogy a google keresőt ne ajánlja senki, már nézelődtem,informálódtam. Olyanra viszont nem találtam még sehol ahol több száz csomag feladásáról lenne szó... Kíváncsi vagyok hogy mások mit tudnának ajánlani?


2021. jan. 5. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Pl GLS.

[link]

[link]

Nem tudom, hogy eddig hol informálódtál.

2021. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen néztem a GLS-t csak nekem annyira irreális hogy egy kisebb tenyér nagyságú csomagot 7-8 ezer forintért visznek át szinte majdnem szomszédos országba... Ezért erre lennék kíváncsi hogy van-e lehetőség olcsóbban, így hogy naponta akár 100 vagy annál több csomagot szeretnék küldeni?
2021. jan. 5. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehol, ennél csak drágábbak vannak. Én is megörültem hogy na majd csomó cuccot eladok eBayen juhé, aztán láttam hogy pl. a DHL az USA-ba röpke 60-70 ezerért szállít, de persze csak Magyarországról oda, mert másik eladótól aki ugyanúgy DHL-lel küldte, 2200 Ft szállítási költséggel vettem figurát Kentuckyból... Így van ez, meg van oldva hogy sehogy se tudj ebben az országban plusz bevételre szert tenni.
2021. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hintalow ***** válasza:

Amúgy a legolcsóbb egyértelműen a magyar posta.

Ha meg napi százas nagyságrendű csomagot szeretnél feladni, akkor nem az online árlistájukat kell böngészni, hanem árajánlatot kérni tőlük, mert ezt gondolom cégként (egyéni vállalkozóként stb.) csinálnád.

[link]

ezen belül az "Értékesítés / Rendszeres" szállítások rész nézd

2021. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!
2021. jan. 6. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!