Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebből lehet egy kis plusz...

Ebből lehet egy kis plusz pénzt szerezni ?

Figyelt kérdés

Facebookon ilyen lovas csoportokban láttam azt, hogy vannak olyanok akik csomó új, bontatlan felszerelést árulnak. Nem tudom biztosra, de szerintem ennyi felszerelést senki nem rendel félre magának vagy ha nem is bontatlan, de “fotó erejéig” volt lovon szöveggel. Én úgy gondolom, hogy biztos van olyan aki ezeket beszerzi akár külföldről akár belföldről olcsóbban és akkor itt pedig eladja. Én nem tudom ki hogyan csinálja, mennyire tisztességesen, de engem csak is ez a része érdekel, hogy nem mindenkit átverve, lehúzva.

Arra gondoltam, hogy vagy külföldről szerzek be dolgokat vagy belföldről olyan boltokból amiknél éppen nagy akcióban van a termék.

Ez nem tudom mennyire működőképes így, nyugodtan írjàtok meg nekem ha szerintetek ez nem működne 😂Kicsit nekem sem egyértelmű ez az egész 😂

De most belegondolva én is és a vásárló is jól járna ha pl én megveszek egy terméket akciósan és utána ha lement az akció eladom nyilván nem az eredeti áron, tehát aki megveszi az is olcsóbban kapja úgymond akciósan. Én pedig nyerek egy kicsit rajta.

Tényleg kiváncsi vagyok arra mi a véleményetek erről vagy engedjem el ezt a hülyeséget?!😂



2021. jan. 5. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon sok éve foglalkozom lovakkal. A hozzá való dolgokat megbízható forrásból veszem,úgy kézből nem igazán merem mert sok a csaló. Ha valami gagyi kínait küld ami a képen egy nagyon jónak tűnik,baleset is lehet a kimenetele.
2021. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel egyébként én is hasonlóképpen vagyok, hogy legszívesebben én is csak boltból veszem meg, mert tényleg ki tudja milyen lesz az adott termék ha ideér. Viszont ezek a csoportok Facebookon nagyon mennek és tényleg rengetegen az ismerőseim közül is vásárolnak onnan ezért is gondoltam erre.
2021. jan. 5. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Aha, szóval beiktatnál még egy elemet a láncba, aki megsarcolja a végfelhasználót, megbonyolitja a logisztikát, és hasznot akar magának. Ez biztosan jól fog elsülni.. :D
2021. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, én a problémát inkább az adózásban látom: ha valaki tisztességesen, vállalkozóit kiváltva árul, akkor min. havi 50 ezer ft az adó, ha nincs főfoglalkozása.

Ha pedig feketén, akkor olcsóbban tudja adni, mint aki tisztességesen, adózva árul és sajnos nagyon sokszor csak az árat és nem a minőséget nézik: minél olcsóbb, annál jobb.

Bár talán már néha -néha van egy kis változás e téren is...

2021. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normálisan csinálva nem nyereséges.

Ma már mindenkinek van nete, így megtalálja más is az akciót.

Aki nagy tételben árul ilyet, az valamit simlizik (hamisítvány, lopott stb.)

2021. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!