Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a bitcoin cash a bitcoin...

Ha a bitcoin cash a bitcoin javitott valtozata, akkor mi a gond vele?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 23:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vegyél belőle akkor
2021. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nem decatlerizált függ valakitől, bár ez még nem azt jelenti, hogy az ára nem fog fel menni, mert szerintem fel fog, de akkor inkább már litecoin mint a bitcoin cash.
2021. jan. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Es hogyan fugghet valakitol? 51% folott banyassza s ha ujak kapcsolodnak be boviti a banyatelepeit hogy 51% folott maradjon?
2021. jan. 6. 10:10
 4/16 A kérdező kommentje:
Amugy nem az ar felmenetelére szol a kerdesem hanem a tulajdonsagaira.
2021. jan. 6. 10:11
 5/16 anonim ***** válasza:
A facebook oldalukon olvastam régen ott szidták, szerintem van egy személy akitől függ úgy, hogy nagy készlettel rendelkezik és hatással lehet az árra, ide oda rángathatja. De ez tényleg csak az én személyes véleményem.
2021. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezért is jobb szerintem a litecoin mert ott Charles Lee a fejlesztő kiszállt belőle már.
2021. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha meg mar ennyire meno a cash akkor miert nem bitcoin SV? Elvileg az a cash tovabbfejlesztese....


Az is emberek tobbsegenek fogalma sincs a skalazodasrol a blokklanc mereterol, az elfogadottsagrol, a nodok szamarol, az "alapitok" etikussagarol...


1 dologban igazad lehet, ha eleg idiota hiszi ezt akkor felmegy az ara.

2021. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az sv is cash
2021. jan. 7. 22:59
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyszerű a magyarázat:

A Bitcoin jelenti a kriptopénzt a legtöbb ember számára. Altcoinokról még csak nem is hallottak (amik közül páran már jóval fejlettebbek és már nem POW elven működnek). Nézd meg itt is a "Bitcoint szeretnék bányászni és milyen gépet vegyek hozzá?" jellegű kérdéseket (ezzel nem bántani akarom őket).

A másik oka az elnevezés. Ha Bitcoin Cash helyett Bitcoin 2.0-nak neveznének el egy coint, akkor sokkal jobb lenne a PR-ja, a kommersz sajtó is lehozná, hogy "Itt a Bitcoin új, 2.0 verziója", széles tömegek ismernék meg és sokan váltanának maguknak.

2021. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na de ezt hogyhogy nem tudták?
2021. jan. 8. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!