Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudom letiltani hogy...

Hogy tudom letiltani hogy valami előfizetéses szolgáltatás levegye a pénzt?

Figyelt kérdés
Beírtam a bankkártya adataimat és nem akarom hogy az ingyen próbaidő után levegye a pénzt, viszont nem találom hol tudnám lemondani. Azt szeretném ha a kártyámra terhelés érkezne felőlük akkor ne vonja le a pénzt hanem utasítsa vissza. Kifejezetten ehhez hasonló megoldásra vagyok kíváncsi, nem arra hogy közösen megkeressük hol kell lemondani, nincs már sok idő míg lejár a próbaidő lejár és megújul. Ha törlöm/ zárolom a bankkártyámat akkor meg tudom állítani?

2021. jan. 6. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Gyakorlatilag az egyetlen módszer ha letiltatod a bankkártyát. De ezután borsos ára lesz az új kiállíttatásának.
2021. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

NEM a bankkártyádat kell letiltatni, hanem az adott oldalon kell lemondani a szolgáltatást, ahol megadtad a bankkártyádat - és akkor az legalább ingyenes is :-)


"Azt szeretném ha a kártyámra terhelés érkezne felőlük akkor ne vonja le a pénzt hanem utasítsa vissza. Kifejezetten ehhez hasonló megoldásra vagyok kíváncsi, nem arra hogy közösen megkeressük hol kell lemondani,"


Pedig ha már nincs sok idő, akkor az a leggyorsabb, ha az adott oldalon lemondod.

Ha a bankkártyádat letiltatod, attól még az előfizetésed "élő" marad - csak nem tudják levonni. Viszont könnyen előfordulhat, hogy egyszercsak jön egy fizetési meghagyás, hogy x összegű tartozásod van, hiszen önként kö9töttél velük szerződést és adtad meg a kártyád adatait.


CSAK A LEMONDÁS A jó MEGOLDÁS!

2021. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy kettes irja: Attol, hogy a fizetest nem teljesited, a jogviszony meg fennall.
2021. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik por... izé, szolgáltató az, aminek full inkognitóban nem írod le a nevét?
2021. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es nem feltétlenül kell mindjárt ilyenekre gondolni - pl. az HBO Go is adott ingyen 1 hetet a karácsonyi szünetben.
2021. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért is kérdem, mert lehetne tanácsot adni, hogy mégis hol találja a lemondást.
2021. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!