Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online rendeltem és visszaküld...

Online rendeltem és visszaküldték szállítás nékül ezt hogyan?? Többi lent

Figyelt kérdés

Hollandiából rendeltem egy könyvet és egy pólót ez meg is érkezett magyarországra de elkezdték pakolgatni össze,vissza raktarokra németországba is át vitték minden ott maradt raktáron.... írtam a weboldalnak egyből megerősitették szállitók felé és ezt vissza is hozzták magyarországra új év után már Vissza küldték a feladónak egyből ott ahol rendeltem hollandiába! Rengeteget írtam a úgyfélszolgálatnak hogy történhetett ez meg:(( semmit se csináltam én cím minden helyes volt!!, és válaszoltak is nem volt futár aki felvegye magyarországon a csomagot gondoltak vissza küldik ahol jött, furcsáltam mert nem jött semmi email hogy a gls,dpd,express one át vette volna e a csomagom 2020 november 27 én rendeltem meg 3-5 napot igértek

Van esélye hogy vissza kapom a csomagom nagyon fontos lenne számomra előre van fízetve is újra kézbesítenek ilyenkor mikor ez tőrténik????? Annyira aggódok nem kérek vissza tèritést se pedig kérdezték megkaptam e. Nekem a csomagomra lenne szükségem válaszokat köszönöm elöre is!



2021. jan. 7. 17:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja 15€ szállításal volt,,, remélem nem merik újra elkérni vagy levonni
2021. jan. 7. 17:34
 2/2 anonim ***** válasza:

E-mailben nyaggasd az eladót,meg a webshopot,ha a kettő nem ugyanaz.Ha fizettél,vagy küldik a cuccot előbb-utóbb,vagy el kell fogadd az összeg visszafizetését.

Ünnepek előtt volt 6 utánvétes rendelésem a Gruppinál,XLS futárral,3 nem jött meg azóta sem.Kínából 2 rendelés állami kínai posta + MPL ,gyorsan,pontosan jöttek.Ott tartok,hogy nem rendelek olyan cégtől,amelyik nem ajánl MPL,vagy postapontos szállítást.

2021. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!