Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok MasterCarddal...

Miért nem tudok MasterCarddal fizetni a Bershkából való rendelésnél?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, mikor már minden adatot megadtam és rendelnék, hogy a tranzakció nem hajtható végre. Kérjük próbálkozz újra később és lépj kapcsolatba a rendszergazdával.

2021. jan. 12. 19:07
 1/6 anonim válasza:
nem tudom, hogy miért van ez, de nekem is ezt írja ki és tudok másról is, akinek ilyen problémája van
2021. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sikerült, ha valakinek esetleg nem megy, akkor leírom:

Valószínűleg még nem frissítették a mobilos áruház oldalát (innen akartam először rendelni)(bonyolultabb lett a kártyás fizetés, de ezt nem részletezem, sokáig tartana). Így számítógépről megpróbáltam, így már jó, sikeres volt a rendelés. Ha minden igaz, pár nap múlva itt lesz a csomag. :)

2021. jan. 13. 19:01
 3/6 anonim válasza:
Visaval sem működik, valami megoldás van?
2021. jan. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szóval akkor ha a gépről rendelek ugyanazzal a kártyával, akkor azt elfogadja?
2021. jan. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4: Nekem elfogadta.

3: A Visaval nem tudom, hogy mi a helyzet.

2021. jan. 14. 17:51
 6/6 anonim válasza:

Én próbáltam a lefrissített appon beírni a kártya adatokat, apple pay, és paypal fizetési módot, egyiket sem fogadta el...

Interneten is megpróbáltam, szintén nem fogadta el. Írtam az ügyfélszolgálatnak, nem tudtak nekem segíteni... nem tudom mit tehetnék még.

2021. jan. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!