Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki milyen sportfogadási...

Ki milyen sportfogadási stratégiát használ? Akár kis tétten, akár nagy téttel. Gondolok itt olyan stratégiára, ami heti vagy havi szinten hoz kisebb-nagyobb összeget, teljes lenullázódás nélkül :)

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha valaki tud is ilyet, nem fogja megosztani veled.
2021. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Elvileg ha sok pénzed van akkor az "ikszeltetésen" nem tudsz bukni. Nézz utána.
2021. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Danke a lepontozást. Kérdezőnek privátban leírtam, miről beszéltem. Ide nem fogom, mert nem éri meg.
2021. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

#2 ha sok pénzed van, akkor minek is sportfogadsz?


Számomra a "sok pénz" = hogy nem kell trükközni, kockáztatni

2021. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtam egy szóval se, hogy sok pénzem van. Én csak leírtam, hogy kijön a matek, ha van miből játszani. De talán a kérdező majd ír ide valamit, hogy mit gondol arról, amit írtam. Ennyi.
2021. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hookuszpook ***** válasza:
75%

Olyan stratégia, ahol egy meccs egy konkrét kimenetelére fogadsz, az mindig csak tipp, sosem biztonságos. Mindig közbejöhet valami.

Egy olyan módszert ismerek, ami kiküszöböli ezt, de azt itt leírni hosszú. Ha érdekel, írj privátban, küldök egy linket, ahol olvashatsz róla. Itt nem írhatom le, kitilthatnának érte.

2021. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a*b*c= ennyi,martingale-ben.
2021. jan. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!