Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress használók, milyen...

Aliexpress használók, milyen most a helyzet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azokhoz fordulnék, akik viszonylag sokat, es folyamatosan használják az alit. Milyen most a helyzet, sokat késnek a csomagok? Én régebben nagyon szerettem, de egy ideje nem rendeltem, viszont most szeretnék, de olyanokat olvastam, hogy mostanság rengeteget késnek a csomagok, és egyre többször fordul elő, hogy meg se jön, ti is ezt tapasztaljátok? Köszi a válaszokat!

2021. jan. 19. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hónapja rendeltem több cuccot, már a fele megjött. Szóval 3-6 hét.
2021. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyorsabb, mint eddig volt
2021. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem késnek, bár én úgy látom, hogy a legtöbb eladó kitolta a postázás idejét. Ehhez képest nem nehéz nem késni. :)

Abszolút változó, az én tapasztalatom 2-6 hét, de mindig határidőn belül értek ide.

2021. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tavaly tavasztó kB 2-3 dolog jött meg egész évben, azóta én is abba hagytam a rendelést. Most Adtam le 1et decemberben, az nem jött meg, de már vitát sem lehet nyitni, sem visszaigényelni. 2 hete újra rendeltem hátha...
2021. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!