Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

3 és fél után mennyi végkielégítés jár?

Ha esetleg elküldenek.

2008. dec. 2. 11:29  Privát üzenet  

A válasz
1 havi végkielégítés jár, de csak akkor ha rendes felmondással mondanak fel neked. Ha közös megegyezés, vagy rendkívüli felmondás, vagy ha te mondasz fel rendes felmondással, akkor nem jár.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2008. dec. 2. 12:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
3,5 éves határozott idős közalkalmazotti jogviszony után jár-e végkielégítés?
Végkielégítés után kaphatok munkanélküli segélyt?
Jelenleg egyesen vagyok, ha lejár a gyes a munkáltató egyben fizeti ki a szabikat vagy kiadja és akkor még 3 hónapig alkalmazásban tart.8 év után mennyi a végkielégítés?
20 év munkaviszony után hány havi végkielégítés jár?
Jár-e nekem végkielégítés? 6év 10hónap után ha a munkaadó (egyéni vállalkozó) mondott fel nekem, de a vállalkozás 5főről 3főre csökkent ezáltal nem ment csődbe.
GYES után egészségügyi okokból nem tudtam visszamenni dolgozni. Járna-e végkielégítés?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!