Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet hogy ki se fogják hozni...

Lehet hogy ki se fogják hozni a Wishen rendelt dolgomat?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy 3D nyomtató hotendet. Egyszerre vettem két dologgal, azóta az egyiket már feladták, de a hotendet még fel se dolgozták. Tegnap előtt rendeltem egy másik cuccot is, és már az is úton van. Kérdésem, hogy már előfordult-e ilyesmi másokkal is?

2021. jan. 22. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha fel se dolgozták, akkor nehezen fogják neked kiszállítani, nem gondolod? Azt meg remélem tudod, hogy nem egy helyről és egy eladótól szállítják az árut, szóval ez kb olyan mintha Kínában megkérdezte volna valaki, hogy a Vateráról rendelt Kiss Józskától egy csillámpónis bögrét, meg Horváth Frigyestől egy igazi csillámpónit, az utóbbi megjött, de a bögre sehol, pedig ugyanakkor rendelte.
2021. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem egy helyről jönnek. Inkább a kérdés az hogy ki fogják-e hozni valaha is?
2021. jan. 22. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idő telt el, de gondolom sok, ha a másik cucc megérkezett, szóval elég kicsi rá az esély. Én írnék neki/kérnék refundot, eddig max két nap alatt feldolgozták a rendelést, plusz egy nap a shipping.
2021. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4%
Vissza adja a pénzt ha nem viszik. De a wish nagyon gagyi. Semmit nem érdemes onnan venni.
2021. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!