Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem jöt meg az ebayon a...

Nem jöt meg az ebayon a termék ti mit csinálnátok??

Figyelt kérdés
rendeltem egy terméket néetországból és ott van hogy január 15 január 23 ig meg kell jönnie és nem jött meg foglamam sincs miért pedig eddig minden eljött és most nem jött el mi lehet szerintetek mit kellen csinálnom vgay késhet?? az eladóra is írtam és azt írta szlovákiában van már de a megadott követési szám elég gyatra mit csináljak??
2021. jan. 22. 15:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem fog megjönni az mindig benne van a pakliban
2021. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Jan 23.a még nincs. Gyatra követési szám nincs. Ha az eladó azt mondja feladta, akkor meg fogod kapni. A kérdés rossz kategóriában van.
2021. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy kicsit több türelmet erőltetni magadra. A mostani helyzetben még a csomagokat is jobban ellenőrzik, előfordulhatnak késések.
2021. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
aha tehát azt mondjátok hogy még lehet hogy megjön??
2021. jan. 22. 16:30
 5/23 A kérdező kommentje:
már töb mint 10 szer rendeltem nagyon sokszor rendeltem még amerikából is és mndig megjött !!! és időben holnap van 23 ika de holnap nincs posta szom,baton szlovákiában nincs posta!!
2021. jan. 22. 16:31
 6/23 A kérdező kommentje:
[link] nézzétek meg ezért gyatra
2021. jan. 22. 16:41
 7/23 A kérdező kommentje:
2021. jan. 22. 16:44
 8/23 anonim ***** válasza:

Namármost kérdező:

1.- kiderült, hogy nem is Magyarországon laksz, akkor miért a magyar oldalon érdeklődsz? Azt hittem, a Magyar Postán keresztül jön a cuccod.

2.- "nem jött meg"...ott van hogy január 15 január 23 ig meg kell jönnie "

Éééééés??? Soha nem fordult még elő Veled, hogy valahonnan elkéstél?

3.- Jan. 1-től az Angliából érkező csomagok Unión kívüli, harmadik országból érkező csomagoknak minősülnek. Hogy jön ez ide?

Úgy, hogy ÁFÁ-t meg X összeg felett vámot kell fizetni rá - ezért feltorlódtak a csomagok az Áfa és a vámkezelés miatt.


Ahogy írta is valaki: próbálj meg több türelmet erőltetni magadra.

2021. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
3.- Jan. 1-től az Angliából érkező csomagok Unión kívüli, harmadik országból érkező csomagoknak minősülnek. Hogy jön ez ide? ezt mit jelent??
2021. jan. 22. 17:24
 10/23 A kérdező kommentje:
türelem milyen türelem türelem a sírban lesz amikor nyugtom lesz !"!
2021. jan. 22. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!