Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem jöt meg az ebayon a...

Nem jöt meg az ebayon a termék ti mit csinálnátok??

Figyelt kérdés
rendeltem egy terméket néetországból és ott van hogy január 15 január 23 ig meg kell jönnie és nem jött meg foglamam sincs miért pedig eddig minden eljött és most nem jött el mi lehet szerintetek mit kellen csinálnom vgay késhet?? az eladóra is írtam és azt írta szlovákiában van már de a megadott követési szám elég gyatra mit csináljak??
2021. jan. 22. 15:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
9-es, azaz kérdező: ha már türelmetlen vagy, legalább normálisan elolvasnád a válaszokat: azt is leírtam, hogy jön ide Anglia.
2021. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
de ez nem angliából jön !!! azt mondod hogy már lehet hogy vámot is kel fizetni??
2021. jan. 22. 18:27
 13/23 anonim ***** válasza:
Basszus, olvasd már el, amit leírtam a 8-as válaszomban!! Nem fogom 5-ször leírni.
2021. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
- Jan. 1-től az Angliából érkező csomagok Unión kívüli, harmadik országból érkező csomagoknak minősülnek. Hogy jön ez ide?
2021. jan. 22. 18:38
 15/23 anonim ***** válasza:

Te most szivatsz engem? Vagy ennyire nem tudod értelmezni, amit írok?


"3.- Jan. 1-től az Angliából érkező csomagok Unión kívüli, harmadik országból érkező csomagoknak minősülnek. Hogy jön ez ide?


Úgy, hogy ÁFÁ-t meg X összeg felett vámot kell fizetni rá - ezért feltorlódtak a csomagok az Áfa és a vámkezelés miatt."


FELTORLÓDNAK A CSOMAGOK!!

"Akkor most lassan mondom, hogy mindenki megértse" :D

Eddig bejött 30 ezer csomag a központi elosztóba, abból mondjuk 5 ezerre kellett kivetni ÁFÁ-t meg vámot.

Most bejön 30 ezer csomag, abból 15 ezer áfás és vámos - tehát 3x annyi csomagra kell kivetni az áfát, vámolni, ami sokkal több idő, mint eddig.

ÉRTED???

És itt be is fejeztem.

2021. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ilyen nyomoroncnak minek írtok még válaszokat? 😂😂
2021. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
de hát az ebay nem téved ott van hogy január 15 és január 23 áig kel megjönni! ma van 22 ma kelet volna megjönni legkésőb direkt ugy találták ki ha késne is akkor legyen utolsó napokban de ez nem így van mert rohanó világban élünk mindent gyorsan szoktunk csinálni és csomagog amiket eddig rendeltem mindig hamarabb jöttek vagy időn belül és itt nem kel vámot fizetni ne okoskodjkál az ebay nem téved !!!!! nem jött meg és fogalam sincs mit csináljak !! talán visszautálják a pénzt reméllem!!
2021. jan. 22. 21:58
 18/23 anonim ***** válasza:
“ Departure from outward office of exchange" means the parcel is in the customs office ready for export customs security scan. Once it passed the scan, it will be sent to airline and the next step is "Sent/Despatched to destination country".”
2021. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
milyen légitársaságnak Németországból rendelte szlovákiába biztosan nem repüléovel jön !!
2021. jan. 22. 22:28
 20/23 anonim ***** válasza:
Hanem mi a szarral? Gyalog?
2021. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!