Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltak a bitcoin...

Mit gondoltak a bitcoin mostani arfolyamarol?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 06:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is érdekel.



Megéri manapság a BTC-bányászatba fektetni?

Lehet ezzel még keresni vagy ez már lecsengett?

2021. jan. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A banyaszat ma mar nagyon draga több 100 millios toke kell s azt sem europaban hanem ahol olcsobb az aram.


Altcoin banyaszat még megerheti itt is kicsiben (2 millio Ft) de csak kb fel ev utan derul ki hogy nyereseges lesz e.


A kerdesem most az arfolyam kozeljovobeli alakulasarol szol.

2021. jan. 24. 07:26
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Banyaszni semmikepp, magyarorszagon draga az aram hozza...


Amugy az arfolyam tokeletes ahhoz hogy dollar cost averaggel az ember vasarolgasson. Ha tudod mi a bitcoin es hogyan mukodik akkor erteni fogod h elobb utobb fennebb es fennebb fog menni

2021. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Eszméletlenül fent van az árfolyama, ilyenkor már jobb túladni rajta, vagy hatalmasat zuhanhat az ember. Egyébként ezt a befektetési módszert szívbajos soknak nem ajánlom. Inkább olyanoknak akiknek van még háromszor ennyi vagyonuk egyéb formában, például ingatlanban.
2021. jan. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagy hype lett mára, és minden ilyen akkor kezd kipukkanni, amikorra már boldog-boldogtalan ebbe fektet be.


Nem biztos, hogy a BitCoinnal is ez lesz a helyzet, a törvényszerűség alól vannak kivételek, de az esély nem nagy.


Én is azt javaslom, hogy az játsszon vele, akinek van fölös pénze rá. Ne ebben lássa a kitörés lehetőségét, és ne tegye fel mindenét egy lapra.

2021. jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amikor mindenki abba akar befektetni.. na akkor kell belőle kiszállni.
2021. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ott még nem tartunk.
2021. jan. 24. 11:24
 8/15 anonim ***** válasza:
A mindenki relatív. Nekem pénzügy diplomám van, befektetésekkel foglalkozom. Az összes informatikus és mérnök ismerősöm szóba hozta az utóbbi 1 évben a bitcoint akikkel találkoztam. A befektetésekhez annyira értenek, mint én a programozáshoz.
2021. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az hogy beszallt e nagy aranyban az utca embere, nem hozzaertes kérdése hanem tenykerdes. Vagy ugy van vagy nem akarki akarmihez akarmennyire is ert.
2021. jan. 24. 13:12
 10/15 anonim ***** válasza:

Kivancsi volnek az ilyen magutan nagyra tarto befektetesi diplomaval rendelkezo egyeneknek mekkora az eves porfolio hozamuk?


Nem masert csak mert nekem semmi diplomam sincs es 2017 ota fektetek bitcoinba, IT-s vagyok ( akik szted nem ertenek hozza ) a 4 ev alatt 6x-eltem a penzem vele.


Nagy befekteto magus mond el a te befekteteseid mennyit hoztak?

2021. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!