Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi a havi kiadás Magyarors...

Mennyi a havi kiadás Magyarországon a megélhetésre?

Figyelt kérdés
Mi az a pénz amit egy főre elköltotok havonta ételre rezsire és egyéb kiadásokra?

2021. jan. 24. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon élethelyzet függő. Én például havi 40ezerből meg tudom oldani, de nekem erős hátszelem van és nagyon nem az én példám a mérvadó
2021. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedül élnék a lakásunkban, akkor nagyjából 100 ezer elmegy hiteltörlesztésre és rezsire, 40 ezer lakástakarékra, 30 ezer egészségpénztárra, illetve felélek további 100 ezret kb. minden szükségletemmel. Utóbbiból persze azért lehetne faragni szükség esetén és igény szerint.
2021. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Élethelyzet kérdése, nem mindegy hogy szülöknél élsz e vagy hogy van e saját lakásod vagy hogy bérelsz e stb.
2021. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem havi 20 ezer, de azért mert jelentős részben kitartanak a szüleim.
2021. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
albival együtt 200. és az eléggé alsó hang, keresni kell az akciókat.
2021. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Saját lakásom van Budapesten.

50k a rezsi közös költséggel, nettel, telefonnal kettőnknek, úgy 100-120k a kaja, ezen felül igazából csak az extrák vannak (ruha, utazás, stb).


Persze ezen kívül fizetek még 50k katát, és valamennyit befektetési alapba is ami a fejemben kiadásnak számít.

2021. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megyeszékhely, 2 fő 100nm családi ház kerttel.

kb 400 ezer megy el havonta rezsi kaja közlekedés tisztalkodás öltözködés szolgáltatások ház körüli akármikre stb... de van amikor 700 van amikor 320. a nagy átlag 400.

2021. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!