Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amway termék visszaküldés...

Amway termék visszaküldés hogy működik itt Romániába?

Figyelt kérdés
KB 2 hónapja neki fogtam az Amway cégnél dolgozni és semmi hasznom nem lett belőle, pedig bele fektettem a napi munkát. 1000 leies kezdőcsomagot rendeltünk párommal, nem mindennel vagyok elégedett és szeretném kihasználni a 90 napos pénzvisszavizetési garanciara lehetőségét, tudna valaki segíteni?

#Amway #Pénzvisszavizetési garanciara
2021. febr. 4. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez itt Magyarország.
2021. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok a döntésedhez. Bár minden MLM-es ilyen lenne, mint te. NE hagyd magad bepalizni!
2021. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Magyarországon kérdezed, hogy hogyan működik a visszaküldés Romániában?

Hát bocs, de miért nem ott kérdezed, ahol elkezdted?

Vagy olvasd el a szerződést.

2021. febr. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy valaki itt, ezen a fórumon válaszolni tudjon Neked, ahhoz "csupán" 3 feltételnek kéne teljesülni:


1.- Ő is Romániában él (ilyen még csak-csak van)

2.- belépett már az Amway-be

3.- vissza is küldött már terméket.


Mindhárom feltételnek együttesen kell teljesülnie ahhoz, hogy választ kapj a kérdésedre.

2021. febr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azt a szélhámost, aki beszervezett.
2021. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt mégis mit vártál, hogy százezreket fogsz keresni? :D Kemény munkával SE. Ahhoz hogy valamiben (bármiben) sikeres legyél, időt is kell rá szakítani és türelmesnek, kitartónak lenni.

Arról meg nem is beszélve, hogy minek vettél abnyi terméket kezdésnek, ha azt se tudtad mik azok? 8000 Ft a regisztráció, nem több, nem kevesebb. Amit azon felül fizetsz, azt te veszed magadnak, annak semmi köze ahhoz a kitalált "kezdőcsomaghoz".

2021. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én pl a munkahelyemen két hónap alatt 1,2 milliót kerestem. Az első két hónapban is. Nem mondták, hogy majd jól fogsz keresni, ha 5 éve itt leszel.
2021. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt vállalkozásokra kell érteni, nyilván nem egy munkahelyre ahol elejétől végéig tulajdonképpen pár százaléknyi eltéréssel ugyanannyit fogsz keresni lol
2021. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csakhogy embereket beszervezni nem vállalkozás, hanem hígfos.
2021. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!