Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem találok egyes...

Miért nem találok egyes részvényeket a bankom tőzsdei rendszerében?

Figyelt kérdés

Én például az ERSTE-nél bankolok és van egy értékpapír számlám amin részvényeket szoktam venni adni hébe-hóba... Viszont más oldalakon nézegetem általában az árfolyamot meg keresgélek más más részvények után pl: yahoo finance. Na és itt történetesen találok olyan részvényeket a frankfurti tőzsdére bejegyezve amit az online ERSTE Netbroker rendszerében nem találok. Pl most legutóbb a Facedrive Inc. be van jegyezve frankfurti tőzsdére vezetik az árfolyamot, mégse lehet megtalálni a Netbroker renszerben. Korábban már találkoztam pár ilyennel, de sose tudtam, hogy miért is van ez. Elvileg nem zárt részvények mégis ott vannak, de mégse...


Köszi a segítséget :)



2021. febr. 5. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem adták hozzá, talán nem volt rá igény.


Más brókercégeknél (KBC, Randomcapital) úgy működik, hogy ha írsz az ügyfélszolgálatnak, hogy tegyék elérhetővé az adott papírt, akkor 1-2 napon belül megcsinálják.

2021. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!