Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hatósági bizonyítványt egy...

Hatósági bizonyítványt egy háztartásban elő személyekről hogyan tudok kérvényezni elektronikus úton?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon hülye vagyok, de egyszerűen nem találom a dokumentumot, azt pedig hogy kellene kitölteni hitelesen... viszonylag sürgős volna. Köszönöm, ha meg tudja mutatni valaki!

2021. febr. 5. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyire nehéz a g-betűs kereső használata...?????


Legeslegelső találat!


[link]

2021. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. febr. 5. 19:25
 3/7 A kérdező kommentje:
S vajon hogyan/hova kell e-dokumentumban elküldeni? Mert csak úgy van lehetőségem... agyrém ez a rendszer.
2021. febr. 5. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Kormányablakban tudod intézni.
2021. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De oda most kb. 2 hét múlva adnak helyet, nekem meg már jövő hét eleje is majdnem késő. Mondták, hogy valami e-papír/e-doku hamarabb beküldhető és elbírálják, de most nem találom hogy s mint... fenébe...
2021. febr. 5. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Epapir.gov.hu
2021. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet a sok segítségért! Megnézem.
2021. febr. 6. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!