Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bit és alt coinokkal való...

MuSky kérdése:

Bit és alt coinokkal való kereskedésben pár tanács?

Figyelt kérdés
Totál kezdőként lenne pár kérdésem, a legjobb talán privátban lenne emiatt.

2021. febr. 6. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Totál kezdőként kerüld el jó messzire.
2021. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Ha magyarul akarsz tájékozódni, akkor az ő csatornáját javaslom.


[link]


A videók leírásánál van egy ingyenes kurzus is, abban is sok hasznos infó van.

2021. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#első


nyugi csak annyi pénzt tennék bele amennyit nem jelent gondot elbukni

2021. febr. 6. 18:08
 4/19 A kérdező kommentje:

#második


Köszi, a youtube csatornákat már átböngésztem, meglepően sokat találni, de nekem valami átfogóbb hosszabb olvasmány kellene az alapokról, azon kívül meg gyakorlati tanácsok az induláshoz, a videókban túlságosan csak általános közhelyeket fogalmaznak meg, gondolom nem adhatnak át speckó infókat mert akkor nem tudnának kurzusokat meg online coach-ingot árulni / utólag számonkérhetőek lennének ha rosszul jósolnak meg valamit.

2021. febr. 6. 18:10
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a legkifizetődőbb ha beállsz HOLD-ba aztán mikor fent van akkor eladod. Hülyeségnek tartom a napi kereskedést, években érdemes szerintem gondolkodni. Továbbá olyan cointot érdemes szerintem venni amiből meghatározott mennyiség van, és nem egykézbe van a cointok többsége, ami még fontos, hogy a top 10-ből érdemes vásárolni. Szerintem a Litecoint érdemes vásárolni, bár ez az én egyéni véleményem.
2021. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A litecoinból 86 millió van négyszer annyi mint a bitcoinból.

Olcsóbb és gyorsabb az utalás mint a bitcoinnál.

Charlie Lee a fejlesztője kiszállt belőle, így nincs egy kézben nagyobb mennyiség mint az XRP vagy a DOGE esetében.

A top 10-ben benne van, így likviditás szempontjából és kiváló.

2021. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
én 3-4 fajtát szeretnék venni legalább, kevésbé kockázatos, mint csak egybe tenni mindent
2021. febr. 6. 19:10
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Bitcoin+Litecoin, meg még valami szerintem.
2021. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Sztem kezd el nezegetni a datadash nevu csatornat.


En ha javasolhatok valamit, akkor hodl-olj es NE daytradelj es csakis es csakis bitcoin-t vegyel. De ugyis nagy lesz a kisertes... Es ugyis elveszted a kezdo penzed nagyreszet... De hat a tanulopezt be kell fizetni.


Kb minden cryptos ismerosom csak bukott az altcoinokkal, sokkal tobb penzt osszehoztak volna ha csak vesznek es tartsak a btc-t

2021. febr. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenul veszted el a kezdőpénzt. Ha tényleg csak annyit veszel, amit akár nélkulözni tudsz akár éveken át és bukoban sose adod el, akkor annak az elvesztéséhez tényleg az kell, hogy bedöljön a bitcoin vagy a kérdéses kriptovaluta. Hogy ne csak egy korekcio legyen hanem ténygesen végérvényesen bedőljön. A gond akkor szokott lenni, amikor a kezdő bukoba kerul s eladja bukoban mert hátha a másikbol amibe teszi, majd visszanyeri. csak elfelejti, hogy ha értene hozzá akkor már eleve nem kerulne bukoba.
2021. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!