Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik felületen érdemes...

Melyik felületen érdemes Dogecoin-t venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Dogecoin-ba szeretnék fektetni de nem világos még, hogy ezt melyik felületen is tudnám megtenni. Melyik oldalak a legmegbízhatóbbak valamint nincsenek gondok a kifizetéssel? Csak annyi, hogy regisztrálok, befizetek és veszek-eladok?

Minden jóindulatú tanácsot elfogadok.

Köszönöm a segítséget!



2021. febr. 8. 01:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%

Miért is?


1. Annyit csinálnak belőle amennyit akarnak.

2. A teljes mennyiség 65%-a néhány embernél van.

3. Ez egy token.

2021. febr. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Más token is van ami csak “egy token” mégis van ára.

A kérdésemre tudsz segítő jellegű választ adni?

2021. febr. 8. 02:19
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Coinmarketcap-en megtudod nezni melyik tozsdeken van fent
2021. febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

Kicsit gondolkozzál már!

Már ott elakadsz, hogy hol kellene megvásárolni. Ebből kifolyólag fogalmad sincs, hogy mit akarsz vásárolni.

Felvázolom az összes lehetőséget ami történhet a pénzeddel.

1. Kitör az árfolyam és még időben kiszállsz. Realizálod a profitot, ami után 25%-os adót kell fizetned, lesz rajta nyereséged, viszont ennek az esélye kb annyi, mintha megnyerném az ötöslottót, pedig nem is lottózok.

Mivel annyit csinálnak a fejlesztők amennyit akarnak.

2. A fejlesztő fiúk úgy gondolják, hogy lekéne ugrani valahova bulizni, ezért csinálnak pár milla dogcoint, Elon erősen twittelget, ami bizalomra ad okot. Rádobják a srácok a piacra a semmiből előállított cointokat, elkezd beszakadni az árfolyam, de te még időben kiszállsz, így nem vesztesz annyit.

3. Szakad az árfolyam de te még mindig hiszel benne, pánik van a piacon, az ár bemehet 1 cent alá is, ami azt jelenti, hogy 9 szeresz a vesztesged.

Úgy döntesz,hogy kiszálsz, és hagyod a francba.

4. Úgy döntesz, hogy nem szállsz ki, inkább vársz, de mivel fogalmad sincs arról, hogy működnek a crypto pénzek, ezért kereskedői oldalon tartod a pénzed, ami idővel megszünik, valami hacker támadás miatt. Ekkor döbbnesz rá, hogy valójában a privát kulcsod nélkül nem is voltak azok a te cointjaid, pedig te annak hitted őket.

5. Évek telnek el, mire eléri az árfolyam azt a szintet amit vetted, sikerül kiszállnod, igaz nullába vagy a de vissza kaptad a pénzed, bár még sem vagy nullába mivel az közel sem ér annyit mint pár éve az infláció miatt.


Rájöhetsz, hogy te vagy az a balek, aki fizeti a holderek profitják.

2021. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4

Most igazából az összes negatív elemet és a mivan HA kérdésre válaszoltál, amit én nem kérdeztem.

Te ne vegyél, ne fektess semmilyen cryptoba mert bármikor bebukhat, ugyis ezt az elvet tartod az alapján amit leírtál.


#3 köszönöm a választ

2021. febr. 8. 09:59
 6/21 anonim válasza:
Binancen is pl. Főleg youtubon kriptoval foglalkozó oldalakon vannak örökös kedvezményt adó linkek amiken ha keresztül regisztrálsz megkapod. Kriptoakadémia videók alatt 20%osak vannak. Plusz ha vásárolsz akár 1 Binance coint további azt hiszem 25% kedvezmény jön. Dogecoint én is csak szerencsejátékra ajánlom befektetésre semmiképpen de te tudod.
2021. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

Ha már elakadsz ott, hogy nem tudod, hogy hol kell venni, az minősíti azt, hogy mennyi tudással rendelkezel a crypto világról, arról nem is beszélve, hogy nem sokat tudhatsz a doge coinról. Viszont valakinek ki kell fizetnie a nyerteseket is, így ha balek akarsz lenni akkor hajrá. Senki nem gátol meg benne.

Itt megnézheted az összes váltót ahol vásárolhastz:

[link]

2021. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Mindig van valaki aki okosabb. Egy kérdést tettem fel amire segítő jellegű választ vártam. Valószínű többet tudsz róla mint én, nem kötök ebbe bele, viszont ha tudsz akkor segíts a másikon ne beleköss. Ha pedig

Köszönöm a linket, átnézem.


Nem tudhatod mennyire balek a másik csak azért mert nem egy véleményen van veled, lehet míg te ellene vagy ennek az egésznek, ő hasznot csinál belőle :)

2021. febr. 8. 14:24
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Ebből csak sírás lesz nem profit.
2021. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
1 Cent alatt beszállok én is.
2021. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!