Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Véleményt szeretnék kérni egy...

Véleményt szeretnék kérni egy bizonyos tippmixtippek1x2.hu oldal prémium fizetős csoportjáról. Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan nem az
2021. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy percre gondolkozz el rajta hogy ha annyira tuti tippeket adnak, miert nem ok maguk jatsszak meg oket?


A tippek csak tippek, puszta spekulacio. Ha nem jon be es te ratetted a csaladi vagyont, mi lesz, reklamalsz a facebookon?

2021. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lenyúlnak, egy forintot nem ér a szolgáltatásuk
2021. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem facebookos csoportról van szó.

Bejegyzett adószámmal és cégjegyzék számmal rendelkezik. Egy kft.

És emiatt gondoltam azt hogy valós lehet.

2021. febr. 9. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencsejátékoknál nincs tipp, nyilván tippmixnél lehet háttérismereted, de én biztos nem bíznék ebben.
2021. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

Mir értesz "megbízhatóság" alatt?

Elég az, hogy fizetsz, és kapsz valamilyen tippeket?

Vagy ha már fizetsz, akkor szeretnéd, ha olyan tippeket kapnál, amivel legalább a befeketetett pénzt és a tippekért kifizetett pénz visszajönne?

Esetleg csak azt tartod megbízhatónak, ha legalább megduplázod a befektetett pénzt minden hónapban?


Nos... Az elsőt gondolom mindenképpen teljesíti az adott cég. De ezzel még csak ő gazdagodott, és nem a tippmixen megjátszott meccseiből.

A másodikat tudja-e garantálni valaki? Szerintem biztos, hogy nem.

A haramadikat? Na az meg gyakorlatilag a mese kategória.


Egyébként szerintem alacsony oddsra lehetne csak megjátszani azt, hogy a "kérdéssel" a saját oldaladat reklámozod (amit természetesen kötelezően le is fogsz tagadni).

2021. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6.

Én csak egy tanácstalan mixelő vagyok aki rátalált erre az oldalra.

2021. febr. 10. 16:14
 8/8 anonim válasza:

Egyszer volt hol nem volt volt egyszer egy napitutitippek.hu Miután a két tulajdonos NTT és Mammut jól lehúzta a népet az újabbnál újabb kamu csoportjukkal és jól meggazdagodtak (ez alatt mondjuk 100 millió forintot érts durván) külön utakra vágytak. Nosza NTT meg is csinálta a tippmixtippek1x2-t Mammut meg a maxtippmixtippet.


Szerintem keress rá az NTT-re az oldalon, olvasd el a válaszokat és döntsd el.

2021. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!