Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Régi papír 200 forintosnak...

Renato997 kérdése:

Régi papír 200 forintosnak miért van ekkora értéke a használt piacon?

Figyelt kérdés
A minap találtam egy szép állapotú papír kétszázast a fiókomban. Rákerestem és jófogáson, illetve más oldalakon is azt láttam, hogy 5-6 ezer forintért árulják. Érdeklődnék, hogy miért ilyen magas az értéke? Más régi papírpénzeknek közel sincs ilyen ára. (régi forint, pengő)

2021. febr. 10. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy árulják nem azt jelenti, hogy bárki meg is veszi. Ők megpróbálják eladmi, aztán max nem veszi meg senki. Szerintem 1db papír 200as nem ér ennyit. De próbáld meg te is eladni, hátha.
2021. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
300 forintért láttam az ócskásnál pár hete
2021. febr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs ekkora értéke.


Ha felteszek a netre egy marék földet 10.000Ft-ért, hogy eladó, attól még nem fog annyit érni.

2021. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fix áron 3-4-500 ft-ért is lehet kapni a Vaterán.

Ami Neked szép állapotú, az nem biztos, hogy egy gyűjtőnek is az: az értékesebbek azok hajtatlanok, úgymond UNC állapotú és az sem mindegy, mikor adták ki, milyen a sorszáma, stb.

Épp ezért van olyan 200-as, ami 300 ft-ot ér és van olyan, ami 300 ezret is akár. Ha több darabot árul valaki és sorszámkövető, az megint növel az értékén - ne kérdezd, miért, mert azt nem tudom, csak sejtem :-)

2021. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, megszaladt a kezem :D - csak 30 ezret, NEM 300 ezret :D
2021. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van 4db ketlem hogy sokata ér
2021. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!