Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok UNIBET-ről pénzt...

Hogyan tudok UNIBET-ről pénzt kiutalni?

Figyelt kérdés

Nyertem egy kisebb összeget Unibeten amit szerettem volna kifizetni de letiltották a számlámat azzal az indokkal, hogy németországba tartózkodom, német hálozatot használok de mégis forintba van a pénzem.


4 hónapja irok nekik emailt, beszélek velük live-chaten és minden alkalommal annyit mondanak, hogy legyek türelemmel majd kifizetik.


Hová tudok fordulni a panaszommal kapcsolatan? Van valamilyen felügyeleti szerv ami ebbe tud esetleg segiteni? Rendőrség azt mondta ez nem az ő hatásköre.



2021. febr. 10. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Az kizart hogy 4 honap alatt ne oldottak volna fel a szamlad.


Amikor írsz nekik chaten leirtad hogy mittomen valamilyen okbol Nemetorszagban tartozkodsz, ezert hasznalsz nemet ipt? Mit irnak ra?


Igazoltad mar magad? A nemet lakcimed?



Szivesen segitek en rendszeresen jatszok unibeten, irj privatban valamilyen elerhetoseget.

2021. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kértek semmilyen igazolást. Legalább 15x beszéltem velük Live Chaten. Minden egyes alkalommal annyit irnak, hogy folyamatban van az ügy, legyek türelemmel, ki fogják fizetni a pénzt.
2021. febr. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!