Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Binance-en mennyiért lehet...

MuSky kérdése:

Binance-en mennyiért lehet bitcoint venni?

Figyelt kérdés

csak kíváncsiságból vettem 10.000ft-ért de azt nem találtam meg, hogy mennyibe került


elvileg kaptam kb 9500ft körülit de azóta azt hallottam akár 10-50ezer ft között is lehet jelenleg egy-egy tranzakció díja vagy azt nem vásárlásokra értendő hanem átváltásokkor meg számlákra történő kiatalásnál számolják fel?


vagy még később fogják levonni ezt?



2021. febr. 11. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Egy nehéz számítást kellett volna elvégezned, így érthető miért írtál ki kérdést, 10000-9500= 500Ft volt a tranzakciós költséged!
2021. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég drága a binance ha kiutalsz bitcoinba pár napja néztem valami 8000 forint volt egy bitcoin utalás. Jobban jársz ha átváltod a bitcoinod litecoinba és azt utalod ki.
2021. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval bitcoint venni olcsó de azt áutalni illetve fiat valutára váltani már drágább?
2021. febr. 11. 16:05
 4/5 A kérdező kommentje:
pont ezért írtam ki a kérdést mert nem értem hol jelentkezik ekkora kezelési költség ha tőlem csak kb 500-at vontak le maximum
2021. febr. 11. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A hálózati díj magas, amiért a bányászok érvényesítik a tranzakciókat.


Amikor veszel a Binancen BTC-t mondjuk és azt különböző kriptók között kereskeded, akkor egy belső számlán van. Olyankor igazából csak egy érték az adatbázisban. Ahhoz hogy fizikailag a Binnance kulcsáról a tiédre kerüljön, ahhoz már a bányászok segítsége kell és ennek van magas díja. Ami nem magas milliós értékeknél, mert abban az esetben nem tétel, de 10 000 forint 8000 forint utalási díjjal már kemény.

2021. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!