Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektetnétek 10 millió...

Mibe fektetnétek 10 millió forintot?

Figyelt kérdés

Nyilván élethelyzettől, személyes habitustól, vérmérséklettől és tudástól függően érdekelne, hogy Ti mibe fektetnétek most 10 milliót?


Tekintsünk el az olyan válaszoktól, hogy "kifizetném a meglévő hiteleim", "vagy segítenék másokon" és csak a befektetés jellegű dolgokat írjátok.


Véleményem szerint 10 millió már pont az az összeg, amit már nagyjából lehet úgy használni, hogy szabad szemmel is jól látható hasznot hozzon. De azért ettől még nem megy senki passzív nyugdíjba persze.


Én biztonsági játékos vagyok és MÁP Plusz-ba tenném 5 évre.

Ti mit tennétek vele?



2021. febr. 12. 01:51
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Bitcoinba
2021. febr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szét osztanám itt gyakorin.
2021. febr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is MÁP-ba gondolkodnék, de valaki biztos jönni fog és keresztre feszítene érte, hogy miért nem kriptóba vagy részvény portfólióba, vagy hasonlóba teszem.
2021. febr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Most nekem a pénzem fele van állampapírban, másik fele részvényben. Ha hozzám vágnának még 10 milliót, mivel állampapírom van elég, ezért mindet részvénybe tenném.

De nem tudom mit segített neked ez a válasz :)


Ha 5 éve kérdezed, amikor még egy darab részvényem nem volt, akkor biztos nem raktam volna részvénybe. Most már van némi tapasztalatom, így nyugodtan teszem be a tőzsdére a talált pénzt.

2021. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig én arra használnám, hogy ezzel is növeljem a tőkémet az építkezéshez. Hosszú távon nekem ez lenne a legnagyobb megtérülés
2021. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel van egy modern lakásom, jó bevételem, hitelem meg nincs, én befektetném.

5M-t MÁP+, 4M valami kockázati tőkébe/részvénybe, 1M pedig crypto.

2021. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

A MÁP azért, mert 5 éven belul családi házra akarok váltani, szóval ahhoz kelleni fog +20 milla.

2021. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Elinnám. Mind.
2021. febr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én telkeket vennék mert annak mindig megy feljebb az ára
2021. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!