Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alapítványok munkatársai...

Alapítványok munkatársai szoktak az utcákon (főleg pesten) pénzt kéregetni daganatos,mozgás sérült,stb gyerekek kezelésére? Vagy ez csak kész átverés show és saját zsebre megy a pénz szélhámosoknak?

Figyelt kérdés
Már adtam pár alkalommal 2-3 ezer ft-ot,de nem tudom hogy tényleg oda megy e a beszedett összeg ahova mondják!
2021. febr. 12. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nehéz nemet mondani egy beteg gyerek fényképével gyűjtögetőnek, de nem valós, hidd el! Vannak beteg gyerekek, fiatalok, stb, de nekik nem az utcán gyűjtenek. Kerüld el őket messzire, mert pénz számolásakor ki is kaphatják a kezedből a pénztárcát, stb.
2021. febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden valamirevaló szervezet (akik legálisan gyűjtenek alapítványokba pénzt) évente többször figyelemkeltő felhívást tesz közzé, hogy KÉSZPÉNZT NEM gyűjtenek sehol! Tehát aki ilyennel találkozik, az 100% csalónak adja a lóvét.
2021. febr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyszer történt hogy egy csávó leszólított, hogy leukémiás gyerekeknek gyűjt mondom oké én limfómás vagyok.(Valóban limfómás vagyok) Köpni nyelni nem tudott. Szerintem csak le akart húzni.
2021. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!